Ben Sherman
Počet produktů: 1
Sledovat
Model/kaProdukt
Ben Sherman
Přechodná bunda 'Hooded Mac'
  3 614 Kč
  5 199 Kč

  Móda Ben Sherman – ztělesnění moderní Britskosti

  Jeden muž, jedna košile, jedna značka – přesně tak tomu bylo v roce 1963, když mladý kreativní Ben Sherman z Anglie vytvořil první košili této značky. Byl to začátek příběhu o úspěchu, který pokračuje dodnes. Z původní továrny na košile se s postupem času stala světově úspěšná módní společnost, která vyrábí kromě košil a dalšího oblečení i boty a doplňky. Oblečení této kultovní značky vyniká silnou individualitou stejně tak jako i neotřelými kombinacemi vzorů a tkanin. Odvaha, která se odráží v barvách a tkaninách této značky, vychází z osobnosti jejího zakladatele. Ten byl otevřený všemu novému a “jinému” a nikdy se nebál kráčet neprošlapanými cestami.

  Prozkoumej skvělou módu Ben Sherman v e-shopu

  Košile, která vydláždila cestu k úspěchu, byla kreativní kombinací košilových střihů oblíbených v prostředí elitních amerických univerzit a také tkanin v neobvyklých barvách. V Anglii 60. let způsobily tyto odvážné výtvory v pastelových barvách takřka textilní revoluci. Navzdory počáteční skepsi se košile mladého podnikatele staly během několika málo let must-have kouskem. V poválečném období se tyto proslulé košile staly poznávacím znamením nejrůznějších hnutí sdružujících mladé lidi. Tuto roli si oblečení Bensherman udrželo i v následujících dekádách. Za oblíbeností těchto košil stály hlavně vzrušující vzory a výběr speciálních tkanin. Oblečení tím získalo výjimečný charakter a vydobylo si uznání..

  Móda Ben Sherman: cokoli, jen ne staromódní!

  Jen málo značek se může ohlédnout více než 50 let do historie, ze které může čerpat inspiraci. Bensherman s grácií zvládl spojit tradici a moderní styl do jednoho celku, který zas a znovu dokáže probouzet mladé lidi. Je to jedině díky odvaze návrháře, který hledá nové cesty za všech okolností. Jeho oblečení je produktem tvořivé práce s barvami, vzory a látkou a odráží se v něm velká vášeň pro umění. Jde o nakažlivou vášeň obsaženou v každém prvku této značky, kterou její nositelé snadno přenášejí na své okolí. Chceš-li se touto kreativitou nechat unést a inspirovat i ty, podívej se na sortiment v ABOUT YOU . Nabízíme ti zde stejně široký výběr jako obchody Bensherman. U nás si ale můžeš oblečení pohodlně objednat ze svého domu. Ať už tě zajímají klasické košile, stylové boty nebo nápadité trenčkoty, v našem online shopu máme pro každého něco. Nech se inspirovat skvělými individualistickými výtvory britské kultovní značky, která se ani zdaleka nechystá vyjít z módy.