LETNÍ VÝPRODEJ: Ušetři nyní až do 70 %5

Džíny pro muže1,829

Pánské džíny – skvělé styly, které stále letí

Pánské džíny jsou oděvem, který muži nosí denně a v pánském šatníku jej zpravidla najdeme hned vepředu. Důvod je prostý: Pánské džíny jsou mimořádně pohodlné, odolné, jsou zkrátka symbolem mužnosti. Svou mužnost denimky nezískaly jen tak - ve svých počátcích byly oděvem svobodomyslných dobrodruhů, oděvem s nádechem zlatého prachu, koní a prašných savan. Tyto kalhoty nejsou jen příslibem dobrodružství, ale také zatraceně dobře vypadají! Neexistuje téměř žádná módní značka, která by ve své nabídce neměla některý z džínových modelů pro muže. A stejně tak bychom těžko hledali muže, který ve svém šatníků nemá alespoň jedny rifle.

Praktické pánské džíny - nejoblíbenější společník každého muže

Pánské džíny jsou dostupné v nespočtu střihů a provedení. Překvapují dalšími a dalšími inovacemi, které stále dokážou nadchnout. Kupříkladu džíny s úzkým střihem pro muže - jsou úzké, ale ne příliš úzké a i tak dokáží vytvořit opravdu skvělou siluetu. A co takové pánské skinny džíny? Přiléhají ke kůži opravdu těsně, jsou velmi trendy a skvěle ladí především s většími volnějšími košilemi. Nezapomeňme na rovné džíny pro muže. Mezi riflemi pro muže jsou opravdovou klasikou. Vyznačují se rovným střihem, volnějšími nohavicemi, volnější jsou i v rozkroku a především v kombinaci s kostkovanou košilí a koženými botami jsou předurčeny pro to, aby každému muži dodali kouzlo kovboje. Rifle které jsou volnější v horní části a jejichž nohavice se směrem dolů zužují, to jsou zase tolik populární “mrkváče”. Pak tu máme ležérní volné rifle, které mají hluboký sed. Jsou sice poněkud volnější, ale i tak dobře dotvářejí postavu a hodí se do města. A nezapomínejme, že v sortimentu pánských oděvů najdeme také pánské džíny v nejrůznějších barvách, které na rozdíl od klasických modrých džín vnášejí do hry nejen spoustu živých barev, ale i tak populární decentní šedou a černou.

Džíny pro muže zkrátka nestárnou

Závěrem stojí za to říci: Džíny pro muže se objevují stále v nových provedeních, případně v klasických nově interpretovaných formách. Džínové trendy se vyvíjejí rychle a kdo chce jít s dobou, musí mít přehled. Je libo seprané modely nebo rifle s rozparky a efekty obnošení, nebo konzervativnější černé džíny, které můžete nosit i do kanceláře? U nás v ABOUT YOU je najdete všechny! Stačí jeden klik a pánské džíny máte doma.

Oblíbené značky

Zde jsme pro Tebe sestavili malý výběr top značek pánských džín na ABOUT YOU: