PŘED LETNÍ VÝPRODEJ: Až do -40 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Bundy pro muže2,601

Pánské bundy pro stylové muže

Pánská bunda zaručeně nechybí v žádném šatníku. Každá aktivita a sezóna si vyžaduje jiný typ a volbu bundy tak není radno podcenit. Je třeba zvolit nejen správnou velikost a odpovídající styl, ale důležitý je také materiál, a to jak povrchový, tak i vnitřní. Důležité je také cítit se pohodlně a sebevědomě. Správně zvolená pánská bunda Tě nejen zahřeje a zachrání před nachlazením, ale zajistí Ti také plusové body v očích něžného pohlaví. Na to všechno jsme mysleli při sestavování kolekce pánských bund u nás na ABOUT YOU. Z naší široké nabídky si vybereš ten správný kousek oblečení pro sport, na schůzky a setkávání s přáteli, ale třeba i do divadla. Společným jmenovatelem celé kolekce je vysoká kvalita a rafinované sladění funkčnosti s nejnovějšími módními trendy.

Každé počasí si žádá jinou pánskou bundu

Tím hlavním, co od bundy očekáváme, je funkčnost. Musí především zahřát a chránit před větrem. Některé pánské bundy spolehlivě ochrání také před deštěm. V závislosti na sezoně je dělíme na podzimní, zimní a jarní. Řada typů se dá nosit jak na podzim, tak na jaře. Některé situace si však žádají specifický typ. Na podzim, ale i v zimě oceníš především kousek s kapucí či límcem. Obzvláště nastavitelné kapuce a límce mají vynikající schopnost ochránit před větrem i chladem. Podzimní a zimní pánské bundy bychom měli volit spíše delší. Extrémní mrazy, ať už ve městě nebo na horách, pak zvládneš nejlépe v kvalitní pánské péřové bundě. Její termoizolační vlastnosti záleží nejen na vnějším povrchu ale i na podšívce. Pro deštivé větrné jarní dny s mírnými teplotami se hodí lehčí a nepříliš dlouhé bundy bez teplé podšívky a s povrchem, který nepromokne, neprofoukne a po dešti rychle uschne. Jejich předností je, že je lze zkombinovat prakticky s čímkoli.

Kvalitní pánská bunda zvýrazní nejen mužnost, ale i prestiž

Funkčnost hraje pro muže hlavní roli především u outdoorových a sportovních kousků. Ve městě tohle vše může jít ale stranou. Padnoucí stylová pánská bunda může Tvůj outfit posunout na jiný level. A možností jak toho docílit je mnoho. Materiál, barva, detaily, vše musí být nejen funkční, ale i příjemné a kvalitní, ladit se zbytkem oděvu, ale taky s Tvojí osobností. Každý typ bundy o něčem vypovídá. Kožená pánská bunda se hodí pro nezávislé a mužné typy. Chceš-li působit stylově a trendy, elegantní péřová bunda s kožešinou Tě v tom podpoří. Textilní materiály Ti zajistí pro změnu konzervativní image. Svalnatá postava perfektně vynikne v bundě anglického střihu. Štíhlý elegán své přednosti dobře zvýrazní zase pánskou bundou jednoduchého střihu s vyšším límcem. Zipy či knoflíky, kapuce či límec, variací je mnoho. A u nás v ABOUT YOU je najdeš všechny - vše kvalitně ušité z prvotřídních materiálů. Ale i dámy si přijdou na své! Objev sortiment dámských bund nyní online na ABOUT YOU!