Čepice pro muže87

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Čepice

Objev další produkty z kategorie Kšiltovky & čepice

Pánské čepice – ochrana před chladem i důležitý módní doplněk

Jsi blázen do všech druhů čepic a málokdy vyjdeš ven bez nějaké šik pokrývky hlavy? Zatímco na jaře, v létě a na podzim si vystačíš s kšiltovkou nebo kloboukem, jakmile propukne krutá zima, je třeba sáhnout po pletených pánských čepicích. Pánské čepice různého druhu najdeš přímo zde v našem e-shopu ABOUT YOU. Tento stylový doplněk Ti nabídneme v různých formách a barvách. Úplně první čapky vznikly v minulosti jako součást pracovního oděvu a nosívali je pracovníci, kteří své povolání vykonávali především venku. V 19. a 20. století se začaly čepice rozšiřovat a to především z toho důvodu, že lidé propadli sportu a podobným venkovním aktivitám. Čepice tak měly ryze funkční charakter. To se naštěstí změnilo a dnes už jsou pevnou součástí našeho šatníku. Nosíme je v podstatě kamkoli a vedle ochrany před chladem jsou symbolem dobrého vkusu a smyslu pro módu. Pánské čepice se dají nosit po celý rok, kromě teplých pletených verzí jsou totiž k mání i tenčí varianty. U nás Ti nabídneme všechny druhy čepic, od klasické beanie přes kulich až po ušanku. Máš radši minimalistické modely bez nápisů nebo se Ti líbí výrazná loga a barvy? Finální výběr je jen na Tobě. Vybírej podle Tvého osobního vkusu a neboj se vyniknout. Zároveň můžeš vybírat pánské čepice z několika různýchznaček jako Calvin Klein nebo Tommy Hilfiger.

Jaké typy pánských čepic jsou momentálně in?

Pánské čepice se vyrábí z několika různých materiálů. Mezi nejkvalitnější materiály patří pletené pánské čepice z ovčí merino vlny, která je jemná a hřejivá. Dále jsou velmi žádané čepice z kašmírové nebo alpaka příze, ve kterých Ti zima rozhodně nebude. Jednotlivé modely čepic charakterizují zajímavé detaily v podobě pleteného ozdobného vzorku, lemu nebo atypického tvaru. Mezi nejrozšířenější tvar pánské čepice patří rozhodně beanie. Beanie má tvar polokoule a sedne tak na každou hlavu. Typická je pro ni jednoduchost, zakrývá uši a často je možné si ji ohrnout a udělat z ní kratší model. Beanie nemá moc zdobení ani bambuli. Nejčastěji na ni narazíš v šedé nebo černé verzi, výjimkou ale nejsou ani svítivé růžové odstíny. Beanie jsou univerzální čepicí a přes zimu Tě ochrání spolehlivě před chladem. Kratší verze beanie neboli dokařská pánská čapka je ideálním doplňkem všech hipsterů a milovníků vintage stylu. Hodí se ke kárované košili a oldschool brýlím. Naopak delší beanie si zamilovali sportovci včetně snowboardistů. Pokud máš delší vlasy, culík nebo dready, nabídne Ti tento model dostatek prostoru. Pánské čepice typu kulich také stojí za zmínku. Mají nahoře bambuli a často je pro ně typická barevnost a hra vzorů.

Pánské čepice na zimní radovánky

Pánské čepice jsou skvělým doplňkem a dají se nosit k řadě outfitů. Je jedno, jestli se chystáš na svah nebo Tě čeká cesta do práce, v zimním období jsou tyto pokrývky hlavy nepostradatelné. Jdou báječně k bomber nebo manžestrové bundě a jsou ideálním společníkem jak krátkovlasých, tak dlouhovlasých nositelů. Sluší prostě každému. Rád bys měl k čepici i padnoucí pánské rukavice a šálu? Stačí se porozhlédnout po naší nabídce zimní pánské módy a vybrat si to pravé pro Tebe.