LETNÍ VÝPRODEJ: Ušetři nyní až do 70 %5


Pánské sluneční brýle: Doplňky pro muže se stylem na úrovni

Proč jsou klasické sluneční brýle tak oblíbené, lze snadno pochopit: Každému svému nositeli dají větší sebejistotu a udělají z něj nevšedního hrdinu. Neodmyslitelně patří k reálným i fiktivním postavám. Základním vybavením se staly například pro akčního legendárního hrdinu Jamese Bonda. Kdo by nechtěl u žen aspoň jednou zazářit jako Daniel Craig ve filmu Skyfall, kde nasadil frajerské pilotky, či Spectre, kde si užil akci v zasněžené krajině s odolným sportovně-elagantním modelem pánských slunečních brýlí? Právě poslední protagonista kultovních bondovek je známý jako jeden z nejlépe oblékaných mužů filmového plátna: od perfektně vyladěného společenského black tie po stylové sluneční brýle. Muži s vkusem pro módu si vybírají takové doplňky, aby dotáhli svůj look k dokonalosti. Ta má však mnoho tváří: Vynikneš s módními pánskými brýlemi téhle sezóny nebo vsadíš na zažité modely luxusních slunečních brýlí udávající směr celému sortimentu?

Pánské sluneční brýle: Stylový doplněk i bezpečný doprovod na opalování

Kromě toho, že sluneční brýle pomáhají vytvořit dokonalý osobní brand a poskytnou ti pocit příjemné anonymity, kdykoliv se ti zamane, plní další důležitý úkol. Při vysokém UV záření chrání tvoje oči před škodlivými paprsky a zajišťuje, že si můžeš vychutnávat své letní radovánky bez starostí o zánět spojivek nebo poškozenou oční rohovkou. Pokud chceš od slunečních brýlí pro muže maximum a UV filtr je pro tebe základní požadavek, sleduj na našem e-shopu informace vedle produktu. Vyber si své nové sluneční brýle, které se dokonale přizpůsobí tvému stylu, nikoliv naopak. Náš výběr zaručuje, že si každý gentleman najde svůj dokonalý model. Projdi si nabídku pánských slunečních brýlí na ABOUT YOU. S výběrem ti pomůžou četné obrázky a detailní popisky výrobků. Jakmile budeš mít svého favorita, můžeš si brýle na několik kliknutí snadno objednat klidně ze svého mobilu.

Pánské sluneční brýle: Mnoho lidí – mnoho chutí – mnoho modelů

Jednoduché brýle v černé barvě jsou považovány za klasiku par excellence. Nadčasové modely jako jsou pilotky, pánské sluneční brýle Ray Ban nebo sluneční brýle Wayfarer, nesmí v repertoáru pravého džentlmena chybět. Sportovní typy brýlí tě doprovodí v aktivním životě a elegantní modely dobře poslouží jako stylový doplněk městského outfitu. Ať už se jedná o obchodní schůzku, relaxační dovolenou nebo procházku po městě: Dobře vyrobené a nadčasové sluneční brýle s tím správným tvarem povzbudí tvé sebevědomí a ukazují vytříbený smysl pro módu – investice, které nebudeš litovat! Hnědé pánské verze slunečních brýlí jsou neutrální a lze je nosit v různých outfitových kombinacích. Muž s radostí z experimentování a notnou dávkou zvědavosti se může odvážit zařadit do své sbírky i netradiční doplněk jako jsou výrazné varianty brýlí nebo barevné sluneční brýle pro muže. Extravagantní modely umožní vyniknout jemným akcentům tvého oblečení i osobnosti: Například jasně červené brýle se rychle stanou přitažlivým a nepřehlédnutelným prvkem tvého looku. V online obchodě ABOUT YOU na tebe čeká široký sortiment pánských slunečních brýlí. Vybraní výrobci značek zaručují vysokou kvalitu a vynikající design.