Skip to main content

VŠE MUSÍ PRYČ! Až do -80 % EXTRA NA VŠE!5

Pouze:00hod.00min.00sek.

RAY-BAN Aviator sluneční brýle

Omlouváme se, nic jsme nenašli ...

Ray Ban Aviator: Kultovní pilotky, které sednou každému

Ten, kdo hledá opravdu kvalitní a nápadité sluneční brýle, rozhodně nemůže minout kult jménem Ray Ban Aviator. Tento světoznámý model patří k nejoblíbenějším brýlím světa, za což vděčí především svému harmonickému spojení kvality, univerzálnosti a nadčasové estetiky. Tyto brýle milují úplně stejně muži i ženy, mladší i starší ročníky. Hodí se pro každodenní nošení i za volant a sednou oválné i hranaté tváři. Že je ještě nemáš? Objev své nové Ray Ban Aviator sluneční brýle ještě dnes v pestré a výhodné nabídce na ABOUT YOU. Věříme, že si u nás přijdeš na své.

Ray Ban Aviator: Brýle generálů i rockových hvězd

Jemný, ale nepřehlédnutelný kovový rám a nezaměnitelná tónovaná skla. Toto jsou brýle, které zaručeně rozeznáš již z dálky a zdá se, jakoby ani nemohly vyjít z módy. Ray Ban Aviator však nejsou jen módním hitem současnosti, mohou se také pochlubit mimořádně pestrou minulostí. Poprvé se na trhu objevily ještě v roce 1939, kdy si je americký výrobce Bausch & Lomb dal patentovat. Okamžitě si získaly věrné fanoušky zejména v prostředí armády – k jejich slavným nositelům patřil i slavný americký generál Douglas MacArthur. Ray Ban Aviator se však v následujících dekádách staly také jedním z módních hitů moderní pop kultury. Nosili je Elvis Presley, Slash, Michael Jackson, Freddy Mercury i Tom Cruise. Kdo je měl, ten byl zkrátka in – a na tom se, koneckonců, nic nezměnilo ani dnes.

Vyber si Ray Ban Aviator podle svého vkusu

Ray Ban Aviator jsou, bok po boku s Ray Ban Wayfarer, jedním z nejpopulárnějších modelů tohoto světoznámého výrobce. Zároveň jsou to také mimořádně všestranné brýle, které si najdou uplatnění téměř u každého. Jsou proto také jedním z oblíbených módních dárků, se kterým nemůžeš šlápnout vedle. Samozřejmě, při výběru je dobré zohledňovat individuální vkus a osobní styl obdarovaného – není to ale těžké, neboť tyto brýle přicházejí v mnoha zajímavých provedeních, ze kterých si jistě vybere každý. V ABOUT YOU máme pro tebe tyto stylové pilotky, v klasických i moderních provedeních. Najdeš mezi nimi elegantní brýle se zlatými rámy a modrošedými skly, které patří k nejprodávanější variantě, ale i originální kousky se zrcadlovými, růžovými či černými skly. Ray Ban Aviator jsou nejen stylové a šmrncovní brýle, ale splňují i ​​nejpřísnější požadavky na ochranu tvého zraku před negativním působením slunečních paprsků. Hodí se proto i na exotickou dovolenou či pobyt na zasněžených horách. Některé modely dokonce nabízejí i polarizovaná skla, která jsou zase nejlepší volbou pro řidiče. Teď už si z nich stačí jen vybrat!