Džíny pro muže86

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Džíny

Objev další produkty z kategorie Džíny

Pánské džíny Levi’s: Nestárnoucí americká klasika

Klasické džíny ve slim nebo rovném střihu jsou nedílnou součástí téměř každého pánského šatníku. Tyhle původně pracovní kalhoty jsou totiž fantasticky univerzální a doplní smart casual outfit i ležérně laděné modely. Pánské džíny Levi’s jsou naprostý evergreen a sázka na jistotu. V jejich katalogu najdeš nespočet barev a střihů, od klasických rovných džín, po slim a skinny nebo módní zúžené tapered jeans. Nechybí ani volnější střih a samozřejmě legendární bootcut s lehce rozšířenými nohavicemi. Naprostou ikonou jsou Levi’s 501, které nosí už několik generací, a jejich popularita rozhodně neklesá. Pánské džíny Levi’s jsou zkrátka pojem a v na ABOUT YOU si vyberou jak elegáni, tak hipsteři nebo rozervaní umělci. K tričku a mikině padnou stejně dobře, jako ke košili a blejzru. Neztrácej čas pobíháním po obchodech a vyber ten pravý model online.

Pánské Levi’s džíny: Univerzální kousek, který nikdy nevyjde z módy

Vedle klasického modrého a černého denimu v různém stupni seprání nepřehlédni ani pánské džíny Levi’s v šedé barvě. Jsou stejně univerzální a dobře kombinovatelné, ale outfitu dodají švih a působí neodolatelně stylově. Obzvlášť dobře vypadají nejen v kombinaci s bílou, ale také s různými odstíny modré. Na volný čas se skvěle hodí třeba se světle šedým trikem a tmavě modrou kostkovanou košilí. Do práce a na schůzku je pak vhodné je kombinovat s blejzrem v námořnicky modré barvě a světlejší košilí. K oběma outfitům skvěle sednou tenisky v retro stylu, pro sofistikovanější look je možné je vyměnit za kotníkovou obuv nebo boty ve stylu chelsea, ideálně v šedé nebo hnědé barvě. Velmi módní záležitostí v nabídce levi’s pánských džín jsou džíny taper se zúženými nohavicemi. Působí elegantněji než slim nebo bootcut střih a skvěle se hodí k výrazným botám, které díky zkrácené délce nechají vyniknout.

Džíny Levi’s pánské: Silnější než pár koní

Tato nejstarší módní značka, založená v roce 1853, dala světu jeden z nejmilovanějších oděvů: džíny. Kalhoty z tuhé látky byly původně určené pro zlatokopy a dělníky, ale postupně si je zamilovali mladí rebelové, po nich široká veřejnost, a nakonec pronikly i na stránky prestižních módních časopisů a přehlídková mola. Vedle toho, že skvěle vypadají, taky něco vydrží. Vypráví se, že zakladatel značky Levi Strauss přivázal džíny mezi dva koně, které pak nechal táhnout opačným směrem. Kalhoty tuto zkoušku vydržely a džíny Levi’s mají proto od roku 1886 na štítku dva koně. Jejich sílu, a nejen tu fyzickou, ale i módní, můžeš vyzkoušet i ty - objednej si pánské Levi’s džíny ještě dnes!