Přejít na hlavní obsah

Reebok Club C 85

Reebok Club C 85: klasické tenisky slaví jubileum

Ať už na kurtu, nebo ve městě – Reebok Club C 85 se svým čistým, téměř minimalistickým designem už 35 let okouzluje tenisové hráče a sneaker fanoušky po celém světě. Kultovní model Reebok Club C 85 byl poprvé navržen v roce 1985 a svému funkčnímu designu tenisové obuvi zůstal věrný dodnes. Jeho poznávacím znamením je štíhlá linie v kombinaci s fantasticky pohodlným tvarem a (téměř vždy) jednobarevnou optikou nebo provedením tón v tónu. Dále materiály z prvotřídní pravé kůže a pečlivé zpracování, díky kterému si budeš své Reebok C 85 užívat po mnoho let. Po vizuální stránce jsou decentní a minimalistické sneakers Reebok Club C 85 v každém případě zárukou nadčasového, ale stylového designu pro elegantní casual look. Kdo nemá rád pestré a příliš robustní chunky boty, ten si oblíbí klasické modely jako Reebok Club C 85 Vintage!

Reebok Club C 85 – stylový design, kvalitní zpracování, jedinečné pohodlí

Design klasického modelu Reebok Club C 85: svrchní materiál z bílé kůže, kulatá a pohodlná špička, nízký střih a lehce polstrovaný okraj svršku. Jako tradiční low sneakers je tato obuv se šněrováním, takže ji skvěle přizpůsobíš svému chodidlu a zaručí ti dobrou stabilitu – jak při výkonu na hřišti, tak při zaslouženém odpočinku v oblíbené kavárně. Vzhled série Reebok Club C 85 dotváří gumová podrážka odolná proti oděru a logo značky. U vnitřní výplně vsadili produktoví designéři na příjemně měkký, prodyšný textilní materiál. Mezipodešev z materiálu EVA ti navíc zajistí perfektní odpružení. Látkové poutko na patě dodává modelu Reebok Classic Club C 85 stylový vzhled.

Reebok Club C 85 v nových variantách

I když nezaměnitelná silueta zůstává, nebojí se Reebok Club C 85 inovací. Spousta modelů byla čistě opticky osvěžena barevně kontrastními detaily. A kromě toho, není bílá jako bílá: sneakers jsou k dispozici také v odstínech krémové, křídově bílé nebo pískové barvy. A také v cool černé. Obměny úspěšného evergreenu se však neomezují pouze na vzhled. Na trhu se objevily zbrusu nové verze modelu Reebok Club C 85, které pod názvem kolekce Reegrow zdůrazňují trvalou udržitelnost a pracují s přírodními, obnovitelnými materiály, jako je vlna nebo kukuřice.