Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


Bench - od vášně k módě

Sotva existuje jiná značka, která by v posledních letech nabyla tak enormní slávy jako Bench. Tato lyfestylová značka z Anglie ohromila módní svět urban módou, která je charakteristická pro svůj kreativní detail a velmi poutavá pro oko. Například Bench bundy jsou oblíbené především díky vysokému límci s jedinečným postranním zipem. Taková bunda do města z Tebe udělá opravdovou módní ikonu. Sportovní značce Bench nechybí nové nápady ani poté, co učinila světový průlom. Kreativní design se střetl s prvotřídní kvalitou a společně vytvořili sportovní urban look. Avšak, přestože se jedná o sportovní outfit, nechybí zde správná dávka elegance.

Úspěšná story sportovní značky z Anglie: Bench Clothing

Značka Bench vznikla v roce 1989 ve Velké Británii v městě Manchester. Vše začalo skupinkou skateboardistů a BMX cyklistů, kteří se ze zábavy dali dohromady, aby si navrhli svá vlastní trička. Ze zábavy se pomalu stávala vážná věc a původní skate značka se za pár let proměnila v globální podnik. Mezitím se přestala věnovat čistě jen skate tričkům, ale zamířila i do oblasti urban fashion. A tak se móda Bench rozšířila do celé Evropy, Kanady i Austrálie. Její záměr zůstává dodnes stejný, vytvářet módu do velkoměsta. Funkční detaily a stylové střihy jsou tedy na denním pořádku. Každou sezónu je představena nová kolekce, která vzniká ve jménu stávajícího ročního období a nejživějších měst našeho světa. Anglická značka, která představuje nové trendy, se tedy nevymezuje jenom na jedno roční období. Přestože jsou zimní bundy a parky od Bench definitivně TOP v oblasti urban fashion, nezůstává pozadu ani ve sféře letní a plavkové módy. Světový úspěch dává designerům urban značky za pravdu, neboť nenásledují trendy, ale sami je vytvářejí.

Objev kolosální výběr módy od Bench on-line

Pokud Tě okouzlila tato anglická a sportovní značka Bench tak stejně jako nás a pokud právě hledáš nové tričko, tak jsi v cíli. Na on-line shopu ABOUT YOU najdeš nepřeberný výběr různých kolekcí značky Bench. Nezáleží na tom, zdali jde o oblečení pro muže či ženy, neboť každý si zde přijde na své. Jednoduše se proklikej tou kolosální nabídkou a pozorně si prohlédni, jaké fascinující kousky pro Tebe navrhla veleúspěšná značka z Británie. Nechej se inspirovat velkým výběrem a objev svůj styl na ABOUT YOU!