BIRKENSTOCK boty slaví úspěch po celém světě

Birkenstock boty slaví úspěch po celém světě díky ergonomickému tvaru a svému nezaměnitelnému stylu a jsou typické svým vysokým komfortem nošení. Na vývoji svých produktů pracuje firma BIRKENSTOCK již přes 240 let a mají tedy bohaté zkušenosti s výrobou obuvi. Německá společnost začínala nejprve s výrobou speciálních zdravotních vložek, později s výrobou pantoflí a dnes oslňují širokou škálou obuvi Birkenstock. Jejich trendové barvy a rozmanité střihy si jistě oblíbíš i ty. Jestli si myslíš, že jde o nudné modely, jsi na omylu. Firma jim dává nadčasový vzhled se svěžími barvami, speciálními svrchními materiály a sofistikovanými detaily, ovšem se zdravotním bonusem.

BIRKENSTOCK boty – se speciální stélkou

Objev blyštivé typy laků, nýtované rockové varianty nebo trendy boty v lesklých metalických tónech. Nech se jimi inspirovat a doplň jimi svůj outfit. Netradiční odstíny fialové nebo modrozelené jim dodají exkluzivitu, ozdoby v podobě květin, přezek a spon zase ženskost. Originalita bot BIRKENSTOCK tkví ve speciálně vyvinuté stélce. Ta je tvarována tak, aby se dokonale přizpůsobila Tvé noze. Výsledkem je, že Tvé svaly jsou neustále uvolněné. Po celodenním nošení neucítíš žádné nepříjemné otlaky. Tvá hmotnost se rozloží rovnoměrně na celou plochu Birkenstock boty. Jednotlivé pásky si navíc můžeš nastavit podle své potřeby, ideálně se přizpůsobí Tvé noze.

BIRKENSTOCK boty se vyrábí v Německu

Všechny boty Birkenstock se vyrábí ve vlastních závodech v Německu. Společnost klade důraz na spravedlivé pracovní podmínky a ochranu životního prostředí. Takže se můžeš těšit nošení vysoce kvalitní Birkenstock obuv s čistým svědomím. Pestrý výběr barev a materiálů Ti umožní přizpůsobit boty Birkenstock svému osobnímu vkusu. Vyber si například krémové semišové na šněrování. Jsou elegantní a zároveň sportovní. Budou se Ti hodit i ke kostýmku. Obuj si je ráno na cestu do kanceláře a pokračuj v nich na dlouhou procházku po práci, večer přidej nákupy s kamarádkou. Večer zjistíš, že Tvé nohy jsou odpočaté a lehké. K sukni a šatům si vyber nízké kožené Birkenstock boty, které mají zapínání na suchý zip. Pokud jsi konzervativnější, čekají na Tebe černé. Pro odvážnější jsou v nabídce vínové. Každý si zde najde ty své boty Birkenstock.