LETNÍ VÝPRODEJ: Ušetři nyní až do 70 %5


Diesel jako značka reprezentující vášeň, jedinečnost a sebevyjádření

Filozofie značky Diesel zůstává stejná již od okamžiku jejího vzniku v roce 1978. V tomto roce Renzo Rosso vytvořil značku, která se měla stát – a také stala – ztělesněním vášně, jedinečnosti a sebevyjádření. Diesel prošel dynamickým vývojem a růstem. Od předního průkopníka v oblasti denimového oblečení přes vedoucí značku prémiové neformální módy až po skutečnou alternativu luxusního trhu s oblečením. A jestli si na něčem Diesel zakládá, tak je to změna. V každé kolekci firma uvede na trh více 3 000 nových produktů. Každý jednotlivý kousek této značky vzniká v nespoutaném kreativním procesu, který je zárukou nekonečných inovací. Diesel je součástí skupiny OTB, které předsedá zakladatel značky Renzo Rosso - italský podnikatel, který značce vdechuje svou duši a vizi. OTB věří v posunování klasických hranic v módě a životním stylu. Diesel reprezentuje odvahu, vášeň a kreativitu. A pragmatický přístup k budování globálních značek.

Nejen oblečení a denim, ale životní styl Diesel

Životní styl reprezentovaný licencemi s předními společnostmi vyrábějícími hodinky a šperky (Fossil), brýle (Marcolin), vůně (L´Oreal), helmy (AGV), sluchátka (Monster), kola (Pinarello), kočárky (Bugaboo) a ucelenou kolekci řady domov (Foscarini, Moroso, Zucchi, Seletti a Scavolini). Diesel proklamuje, že luští šifru světa okolo nás. Rozloží ho na kolečka a odemkne to, co jsme si mysleli, že už dávno známe a víme. A že vidí svět jinak a spojuje se s těmi, kteří to vidí stejně. Běž svou vlastní cestou. Pochoduj ulicemi společně s touto inovativní značkou!

Extravagance pro každého pod znamením

Značka Diesel je určena především mladé generaci pro svůj extravagantní, plánovitě ošuntělý a obnošený vzhled. V tomto Diesel eShop každý najde, co hledá. Firma nabízí oblečení a Diesel doplňky pro muže, ženy i děti. Mladou generaci, střední i starší. Ikonické oblečení Diesel se dokonce objevuje i ve videohrách. Provokuj a šokuj v rafinovaných výrobcích z kolekcí této značky! Nedbalá elegance, alternativa, rebelství a uvolněný styl oblékání. To vše je Diesel. Tohle vše se snoubí například v nadčasových opascích, které se objevují v každé kolekci Diesel. Džíny, pásky, zavazadla, boty - vždy o krok dopředu. Diesel má nejen jasný rukopis, ale zároveň určuje trendy sezóny a ukazuje, co bude v kurzu.