Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky

EDWIN: Džíny z Japonska, které miluje celý svět

Tahle značka mezi konkurencí jen tak nezapadne – je to hotový uragán inovací, exkluzivních látek a technologií, neustálého vývoje… prostě přesně to, co od japonské firmy čekáme. Vedle japonského designu se můžeš těšit na evropský šarm, bezchybné řemeslné zpracování, vizi a přístup. Na EDWIN shopu najdeš celou řadu střihů, barev a variant džín, které jsou naprosto výjimečné jak kvalitou, tak zpracováním. Součástí katalogu jsou i bavlněná trika s jednoduchou grafikou a různými variantami loga značky, bundy, košile a mikiny. Nechej se zlákat, prohlédni si nabídku Edwin eshopu a pořiď si džíny, které ti padnou líp než tvoje vlastní kůže.

EDWIN: Nekompromisně kvalitní řemeslo

Tuhle značku miluje David Beckham a celá řada dalších celebrit, což dost vypovídá nejen o kvalitě, ale i o stylu. Zakladatel značky Tsunemi Yonehachi byl jedním z prvních, kdo po válce přivezli do Japonska americké džíny a odstartovali tak džínovou horečku. V dnešní době je EDWIN japonským džínovým králem – od téhle značky čekej nejvyšší kvalitu, exkluzivní látky a samozřejmě naprosto bezchybný design a střih. Evropské a americké kolekce EDWIN pokračují v tradici a zároveň přidávají pořádnou dávku inovací a novinek, především z důvodu udržitelné výroby. Prozkoumej nabídku Edwin eshopu a vyber si střih a wash, které ti padnou nejlíp.

EDWIN: Japonská kvalita pro evropské a americké zákazníky

První pár džín této dnes již ikonické značky vznikl v roce 1961. Zakladatel firmy byl džínovinou a různými způsoby zpracování denimu přímo posedlý a v rodném Japonsku byl jedním z průkopníků, kteří překvapeným módním neznalcům představili krásu obnošené džínoviny. Problém byl jen jediný, zato ale značný – obnošená džínovina se nedala vyrobit a při zpracování a výrobě ošoupaného looku trpěla jak látka, tak švy, které se při nošení neskutečně třepily. Značka EDWIN pak jako úplně první představila takzvaný „stone wash“, dnes již tradiční a nejrozšířenější vzhled džín. Právě zveřejnění tohoto způsobu zpracování látky bylo stěžejním momentem, který inspiroval celou řadu dalších výrobců. Značka pronikla na evropský trh v roce 2003. Objev kolekce Edwin eshopu a pořiď si džíny ikonické značky, které ti vydrží pořádně dlouho a jsou stylové jako žádné jiné.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky EDWIN.