Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Doplňky369

Móda GUESS – značka, kterou by měl znát každý

Tam, kde se evropská elegance snoubí s americkou ležérností, tam se zrodila značka GUESS. Její doplňky jsou zrcadlem moderní trendy ženy současnosti, která se ráda obléká stylově. V centru pozornosti tu stojí elegantní a nápaditý design, díky kterému je tato americká značka již po mnoho let na trhu úspěšná a stala se neodmyslitelnou součástí světové módní scény. Styly této trendy značky nosí a zbožňuje celá řada celebrit. Chceš se i ty cítit tak báječně a trendy jako celebrity? Tak potom jsi u této značky správně!

Šperky GUESS okouzlují svět žen!

Trendy značka GUESS byla založena v roce 1981. Čtyři mladí Francouzi si tehdy vyrazili do Ameriky, aby si splnili sen o vlastním podnikání. Chtěli způsobit revoluci v džínové módě a podařilo se jim toho dosáhnout nad míru rychle. Jak šel čas, sortiment této prominentní značky začal postupně dalece přesahovat svět džín. V repertoáru této americké značky bychom dnes kromě nejrůznějších druhů oblečení našli třeba také kabelky. Evropský vliv jejích zakladatelů je v této značce patrný ještě i dnes, a to především na neobyčejných špercích GUESS. Značka si dává obzvláště záležet na jedné věci: Zas a znovu přináší ve svých výtvorech stále nové designy a svěží nápady a obrovská základna příznivců této velké společnosti se tak každý rok může těšit na něco nového. GUESS shopy, které existují téměř v každém městě, zrychlují ženám tep. Je to proto, že tato značka zosobňuje svěží a moderní design, který reprezentuje Ameriku stejně tak jako i Evropu. Klade velký důraz na zdobnost a libuje si v detailech a určitosti. Design je sexy, ale i romantický a hravý. Oblečení ani šperky této světoznámé značky by tak určitě neměly chybět v šatníku žádné trendy, moderní a nadčasové ženy dneška.

Vyber si své trendy oblečení z e-shopu GUESS ještě dnes!

S touto francouzsko-americkou úspěšnou značkou rozhodně nemůžeš nic zkazit. Snoubí se v ní uvolněnost a elegance a tobě i tvému outfitu vyniknout neobyčejným způsobem, který ti zajistí skvělou postavu. U nás v ABOUT YOU najdeš nejcoolovější designy a nejlepší nabídky této trendy značky. Je libo třeba stylové náramkové hodiny nebo náušnice “kreolky”? A nebo chceš svůj oblíbený outfit zkombinovat s roztomilým náramkem, či raději hravým náhrdelníkem? Ať už hledáš cokoli, nech si dnes prostřednictvím ABOUT YOU představit skvělé módní výtvory této značky a dokaž všem, jaká svůdnost a vytříbený vkus se v tobě skrývá!