Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík

Johnny Urban online na ABOUT YOU

Vhodné za každého počasí, do přírody, ale také do města – to jsou kvalitní batohy, které nabízí značka Johnny Urban. Je poměrně mladá a inspiruje se nejen minimalismem, ale také energetickým nádechem města. Proslavila se svými batohy, které se hodí pro každou příležitost a také svým moderním a již zmíněným minimalistickým designem. Její batohy skvěle ladí s městským outfitem a díky své udržitelnosti a inovativnímu zpracování jsou ideální také na výlety za dobrodružstvím. Kromě batohů však Johnny Urban e-shop nabízí také celou řadu dalších praktických kousků, jako jsou obaly na notebooky, doplňky a tašky. Jejich široký výběr najdeš právě na ABOUT YOU, kde má značka Johnny Urban online své velké zastoupení, a to za velmi zajímavé ceny. Právě cenová dostupnost spolu s vysokou kvalitou produktů je hlavním důvodem rychlého růstu značky a její oblíbenosti po celém světě.

Johnny Urban: hipster styl s moderním nádechem

Značka Johnny Urban nabízí svým zákazníkům mnohé. Jedním typem batohů, který přináší, jsou batohy vhodné pro milovníky sportu a fitness. Tato kolekce pro sportovní účely je navržena v moderním a stále oblíbeném hipster stylu, populárním zejména mezi mladými lidmi nejen z řad dívek, ale také mužů. Značka vyrábí tašky vhodné pro sportování včetně praktické přední kapsy, do které můžeš uschovat drobnosti, a velké prostorné kapsy, kam se vejde vše, co si budeš potřebovat vzít s sebou. Elegantní pouzdra, vhodná pro běžné notebooky i Apple MacBook, jsou k dostání v mnoha moderních barevných provedeních. Rozsáhlou nabídku produktů Johnny Urban pro každého nabízí také ABOUT YOU. Oceníš je při sportování, práci, ale také do školy.

Johnny Urban styl a udržitelnost

Johnny Urban online patří mezi značky, které si potrpí nejen na styl, ale také udržitelnost. Součástí značky je proto i kolekce „eco series”, která se zaměřuje na udržitelné produkty vyráběné s ohledem na ochranu planety a přitom mající typický nezaměnitelný rukopis značky. Batohy z této kolekce můžeš najít také na ABOUT YOU, kde je jich k dispozici celá řada. Johnny Urban vytváří batohy ze 100% recyklovaných materiálů, a tedy i polyesteru, který již prošel recyklací. Skvěle se hodí do každého počasí. Jsou vodotěsné a odolné vůči nepříznivému počasí, proto je možné je nosit ve městě i v přírodě. Tyto batohy tu najdeš v mnoha stylech a barvách, od klasických po inovativní trendy designy, na kterých tato mladá značka neustále pracuje. Johnny Urban e-shop je plný kousků, které jsou oblíbené zejména mezi mladou generací. Podívej se, co vše Ti můžeme nabídnout!