Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od Karl Kani44

Karl Kani: Styl ulice s luxusní tváří

Značka Karl Kani čerpá plnými hrstmi inspiraci z pouliční kultury a hip hopu a tyto prvky promítá i do svých kolekcí plných neotřelých nápadů, života a vyzývavých střihů, které nezůstávají bez povšimnutí. Oblíbili si ji i mnohé celebrity – mezi nimi třeba legendární zesnulý rapper Tupac, hip hopové trio Migos, Wu-Tang Clan nebo zpěvačky jako Rihanna, nebo rapperka Lil Kim. Hvězdný seznam jmen, která propadla kouzlu Karl Kani, je ale daleko delší. Aby ne! I po mnoha letech svého fungování totiž zůstává věrná svým kořenům, a kromě pořádné porce stylového designu ti přináší ještě skvělou kvalitu a bezchybné zpracování! V případě značky Karl Kani to nejsou jen slova: její kolekce pro muže i ženy se včetně doplňků vyrábí až do současnosti v USA, což je v době, kdy většina výrobců přesouvá výrobu do levných továren v Asii, opravdová rarita! Značka má prodejny po celém světě, kromě USA a Evropy ji najdeš třeba i v Japonsku, a díky ABOUT YOU si ji můžeš užít i ty!

Karl Kani: z brooklynu ke hvězdám

Samotný módní návrhář a rodák z Costa Ricy Karl Kani se zařadil „z ulice“ v Brooklynu, kde vyrůstal, mezi boháče a stal se legendou urban wear módy. Jedná se o vizionáře, který světová mola obohatil o jedinečné módní prvky, jako jsou třeba volné džíny, ale dovolil si i překračovat i další neprozkoumané hranice. Jednu ze svých módních přehlídek například jako vůbec první uspořádal za vlády Billa Clintona v Bílém domě. Ve své společnosti pak zaměstnal prodejce, kteří měli všichni afro-americký původ. Co ale návrháře přivedlo až na chodník slávy? Začínal už jako 16letý, tehdy se svým rodným jménem Carl William, když se rozhodl vytvořit si vlastní kousky oblečení. Jeho stylových modelů si začali všímat přátelé a známí a zanedlouho už sbíral první objednávky. S novým sebevědomím se rozhodl posunout celý podnik na vyšší úroveň. Oficiálně si změnil jméno na Karl Kani a v roce 1989 se přestěhoval do Los Angeles, aby se mohl své vášni věnovat naplno. I takový může být start celosvětově úspěšného businessu!

Vytvoř si svůj styl s Karl Kani na ABOUT YOU!

Možná jsi dítě ulice, možná tě baví hip hop a možná jen obdivuješ módu, která ze sebe umí vydat to nejlepší. Výjimečné látky, rozpoznatelný design, dráždivé zpracování a kvalita, na kterou jen tak nenarazíš – to je oblečení nesoucí logo Karl Kani. Samotný americký návrhář si dal ve svých začátcích výzvu: stát se Ralphem Laurenem ulice. A vypadá to, že přesně to se mu povedlo! Uchvátí tě sexy dámská móda, kterou charakterizují třeba crop topy přiléhající k tělu jako druhá kůže, svůdná body nebo obtahující legíny? Nebo vsadíš na pánskou módu a pohodlí dlouhých volných kalhot či pohodlných mikin? Dostane tě některý z cool minimalistických doplňků? Užij si svůj nový nenapodobitelný styl s Karl Kani z ABOUT YOU!

Objev 25. 11. 2022 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Čekají zde na tebe skvělé Karl Kani Black Friday slevy pro ženy. Ale to není všechno – objev také Karl Kani Black Friday výprodej pro muže!