Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Premium793

Buď elegantní i uvolněná s Lauren Ralph Lauren

Mate Tě název značky Lauren Ralph Lauren? Nemělo by to být prostě jen Ralph Lauren? Ale kdeže loňské sněhy jsou! Proslulý návrhář si sice opravdu v roce 1967 založil značku se stejnojmenným názvem, od té doby stačilo ale vznikout pod jeho korporací ještě pár dalších značek. Lauren Ralph Lauren pro ženy je jednou z nich! Je čas obohatit svůj šatník o nějaké trochu exkluzivnější kousky? Dámské oblečení Lauren Ralph Lauren Tě zve do vyšších módních kruhů! Tahle značka je plná vyváženého sofistikovaného stylu s uvolněnými prvky klasické módy. Ženské květinové vzory, prvotřídní lehké i měkké materiály, ostré siluety a spoustu letní bílé barvy Ti přináší jednoduchou eleganci, která Tě nenechá chladnou.

Co najdeš v nabídce Lauren Ralph Lauren?

Značka, která vznikla s orientací na obě pohlaví vznikla až v roce 1996. Lauren pro ženy Ti dnes nabízí krásné pestrobarevné, květinové i jemné společenské šaty, oblečení z džínoviny, i kousky na každý všední den – do práce, do města nebo třeba na elegantní schůzky u sklenky dobrého vína. Kromě toho u ní ale najdeš také oblečení na sport, nebo dokonce plavky. Celý sortiment pak rozšiřují doplňky jako jsou šátky a čepice, peněženky, kabelky nebo přívěsky na klíče a také obuv označená ve většině případů krásným logem brandu LRL ve zlatých tónech. V porovnání s ostatními značkami nesoucími návrhářovo jméno, jako je třeba Polo Ralph Lauren, je Lauren Ralph Lauren cenově přístupnější, takže i když se zrovna netopíš v milionech, můžeš si její nenapodobitelný styl plně vychutnat.

Lauren Ralph Lauren na ABOUT YOU

Existuje několik kousků oblečení, na kterých je kvalita opravdu vidět. Jsou to třeba svetry, kabáty a boty. Nechceš jejich výběr podcenit? Vyber si je z nabídky Lauren Ralph Lauren online na ABOUT YOU a rozhodně nešlápneš vedle! Po kůži Tě pohladí elegantní měkký kabát z vlny, boty z kůže a svetr ze 100% bavlny! Už volba materiálů ukazuje, že tenhle výběr spadá do toho nejlepšího z nejlepšího, co módní svět dokáže nabídnout. Doplň exkluzivní materiály nepřekonatelným designem a splývavými liniemi, na kterých hraje každý šev správně a dostaneš dokonalý mix všech důležitých módních aspektů, které Ti dámské oblečení Lauren Ralph Lauren nabízí. Na ABOUT YOU pro Tebe vybíráme jen to nej!