Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od Love Moschino68

Love Moschino kolekce nejsou nikdy nudné

Love Moschino znamená vysokou módu, která je kreativní, pestrá, extravagantní, hravá, netradiční a provokativní. Jediná věc je jistá, že kolekce nejsou nikdy nudné. S barevnými flitry, třpytivými kameny, rudými srdíčky a svěžími vzory budeš vždy středem pozornosti. Kromě dámského a pánského oblečení nabízí značka i skvělou obuv a kabelky Love Moschino. Italskou světoznámou značku MOSCHINO, jejíž jednou z linií je právě Love Moschino, založil v roce 1983 legendární designér Franco Moschino. Zajímavostí je, že tento Ital začínal jako kreslíř u Gianniho Versaceho v sedmdesátých letech. Jeho módní přehlídky jsou ve všech směrech opravdovou podívanou, plné úspěšné směsice elegance a urbanismu. Bav se jeho kreativními nápady. Ztělesňují jeho vlastní styl, který je mladistvý, pestrý a vždy trochu odlišný od hlavního proudu.

Love Moschino miluje hru s barvami

Typickými znaky značky Love Moschino jsou svěží, hravé vzory, které oživí Tvůj běžný vzhled. V kombinaci s ušlechtilými látkami, klasickými nebo sportovními střihy vzniká nezaměnitelný styl značky. Produkty jsou vyrobeny z kvalitních prvotřídních materiálů, které zajistí, že dlouho vydrží jako nové a také, že se pohodlně nosí. Love Moschino miluje hru s barvami, ale také ráda experimentuje s látkami. Inspiruj se dekorativními prošívanými vzory, elegantními kovovými aplikacemi nebo lesklými lakovanými povrchy. Pro ženy a muže, kteří hledají perfektní směs příležitostné streetwear módy s prvky klasické elegance, jsou módní kolekce Love Moschino skvělou volbou. V každé oblasti nabízí značka neopakovatelné modely, od oděvů, přes kabelky až po atraktivní tenisky v neonových barvách.

Modely Love Moschino jsou plné energie

Některé oblečení nebo doplňky Love Moschino jsou něžné, v jemných barvách, a proto se hodí pro každodenní použití jak do kanceláře, tak na volný čas. Jedná se například o krásná trička v nejlepší kvalitě, šik halenky s hravými aplikacemi, pestrobarevné kalhoty, elegantní saka, teplé zimní bundy a stylové kabáty se zlatými knoflíky. Kolekce Love Moschino často vypadají trochu jako uniforma, jsou chladné a strohé, ale přitom neztrácí šarm. Obleč se do značkových oděvů a zdůrazni svůj odvážný a netradiční postoj, co se týče módy. Nejnovější modely jsou plné energie. Pokud hodně jezdíš na služební cesty do zahraničí a potřebuješ se cítit pohodlně a zároveň dobře vypadat celý dlouhý den, jsou pro Tebe tyhle návrhářské kousky Love Moschino ideální.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Love Moschino.