Až do -40 % EXTRA na Premium5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od Love Moschino99

Love Moschino kolekce nejsou nikdy nudné

Love Moschino znamená vysokou módu, která je kreativní, pestrá, extravagantní, hravá, netradiční a provokativní. Jediná věc je jistá, že kolekce nejsou nikdy nudné. S barevnými flitry, třpytivými kameny, rudými srdíčky a svěžími vzory budeš vždy středem pozornosti. Kromě dámského a pánského oblečení nabízí značka i skvělou obuv a kabelky Love Moschino. Italskou světoznámou značku MOSCHINO, jejíž jednou z linií je právě Love Moschino, založil v roce 1983 legendární designér Franco Moschino. Zajímavostí je, že tento Ital začínal jako kreslíř u Gianniho Versaceho v sedmdesátých letech. Jeho módní přehlídky jsou ve všech směrech opravdovou podívanou, plné úspěšné směsice elegance a urbanismu. Bav se jeho kreativními nápady. Ztělesňují jeho vlastní styl, který je mladistvý, pestrý a vždy trochu odlišný od hlavního proudu.

Love Moschino miluje hru s barvami

Typickými znaky značky Love Moschino jsou svěží, hravé vzory, které oživí Tvůj běžný vzhled. V kombinaci s ušlechtilými látkami, klasickými nebo sportovními střihy vzniká nezaměnitelný styl značky. Produkty jsou vyrobeny z kvalitních prvotřídních materiálů, které zajistí, že dlouho vydrží jako nové a také, že se pohodlně nosí. Love Moschino miluje hru s barvami, ale také ráda experimentuje s látkami. Inspiruj se dekorativními prošívanými vzory, elegantními kovovými aplikacemi nebo lesklými lakovanými povrchy. Pro ženy a muže, kteří hledají perfektní směs příležitostné streetwear módy s prvky klasické elegance, jsou módní kolekce Love Moschino skvělou volbou. V každé oblasti nabízí značka neopakovatelné modely, od oděvů, přes kabelky až po atraktivní tenisky v neonových barvách.

Modely Love Moschino jsou plné energie

Některé oblečení nebo doplňky Love Moschino jsou něžné, v jemných barvách, a proto se hodí pro každodenní použití jak do kanceláře, tak na volný čas. Jedná se například o krásná trička v nejlepší kvalitě, šik halenky s hravými aplikacemi, pestrobarevné kalhoty, elegantní saka, teplé zimní bundy a stylové kabáty se zlatými knoflíky. Kolekce Love Moschino často vypadají trochu jako uniforma, jsou chladné a strohé, ale přitom neztrácí šarm. Obleč se do značkových oděvů a zdůrazni svůj odvážný a netradiční postoj, co se týče módy. Nejnovější modely jsou plné energie. Pokud hodně jezdíš na služební cesty do zahraničí a potřebuješ se cítit pohodlně a zároveň dobře vypadat celý dlouhý den, jsou pro Tebe tyhle návrhářské kousky Love Moschino ideální.