Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
 Popis značky
Sport247

Marika: Slušivé a trendy sportovní oblečení pro každý typ postavy

Tuhle značku si zamiluješ - je totiž dílem týmu žen. A pojďme si to říct na rovinu, kloudnou sportovní podprsenku nebo legíny, ve kterých nebudeš mít „madla lásky“, navrhne nejlíp někdo, kdo se přesně s tímhle potýká. Takže pokud hledáš pohodlné, spolehlivé a hezké sportovní oblečení, Marika bude tvůj rajón. Najdeš tu ty nejslušivější legíny (víš, jak si v některých připadáš jako blobík, zaítmco v jiných máš krásná stehna? Hádej, které z nich budou od značky Marika). Samozřejmě se můžeš 100% spolehnout na funkci a super výkon. Pořiď si kvalitní sportovní podprsenky, topy ve veselých barvách a zahal se do spor-tovního outfitu, ve kterém se nebudeš stydět jít z hodiny pilates rovnou na nákup, na kafe s kamarádkou nebo třeba na poštu.

Marika: Pohodlí a funkčnost ve veselých barvách

Všem je jasné, že máš jako moderní žena spoustu aktivit a povinností. Práce nebo škola, sport, nějaká ta pochůzka, nákup, výstava, vyzvednutí dětí ze školky… každý den je kolotoč a víkendy nejsou o moc lepší. Takže se nikdo nemůže divit, že nemáš náladu na podpatky a šaty si oblékneš jednou za čas na večeři nebo rodinnou oslavu. A tak to má být. Zorganizuj si život podle svého, dopřej si každý den sklenici vína a proplouvej každým dnem v legínách a měkoučkém topu. Marikaonline má úplně všechno, co potřebuješ – sportovní podprsenky, pohodlné mikiny a topy a spoustu barev, které ti zaručeně zlepší náladu. Nemusíš přece nosit jen černou. Pořiď si tričko ve veselé mentolové nebo zářivě tyrkysové, pod něj oranžovou sportovku a svět bude hned veselejší!

Marika: Kalifornské slunce a sportovní šmrnc

Tahle veselá a prosluněná značka pohodlného sportovního oblečení na každý den vznikla v samém srdci kalifornského Los Angeles. Úplně původní společnost byla založená v roce 1982 – tedy v době, kdy byly všechny ženy na světě poblázněné aerobikem. Marika je i dnes zdrojem inspirace a motivace pro všechny sportovkyně, aktivní cvičenky i kavárenské povalečky. Prozkoumej nabídku Marika online a pořiď si ty nejpohodlnější, nejměkčí a nejbarevnější sportovní outfity na každý den. Nedělej kompromisy a vyraz z fitka rovnou do kavárny, usmívej se a klidně si dej za odměnu dort. Je jasné, že život je každo-denní posilovna, takže si ho usnadni správně zvoleným oblečením a soustřeď se na to, na čem ti záleží nejvíc.