Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky

Motel: Mnoho podob romantiky

Motel, to je neuvěřitelně ženská móda z Itálie. Chceš vědět, jaké jsou její nejsilnější stránky? Vyniká jak svou kvalitou, tak dostupnou cenou a také rychlostí, se kterou je značka schopna zachytit módní trendy a proměnit je v podmanivé a moderní dámské kolekce, které vznikají doslova každý den. Jaké kousky jsou pro ni charakteristické? Především je to velká spousta romanticky laděných topů, triček, sukní a nádherných šatů pro všechna roční období, které Ti svým jednobarevným zpracováním i díky jemným nevtíravým vzorům nabídnou celou řadu kombinačních možností. Motel je mladý brand s mladou tváří určený pro mladé ženy. Najdeš s ním svůj styl i Ty?

Jaká je značka Motel?

Značka Motel je známá především v Evropě a po celé Číně, ale i v Americe a Japonsku její popularita roste. Její výroba funguje na rychlých týdenních principech, a tak je schopna vyprodukovat až 400 000 kusů oblečení ročně! Byla založena v roce 2006 a představuje Ti unikátní umělecky zpracované oblečení pro ženy v bezchybném a čistém italském designu. Oblečení v sobě skrývá smysl pro detail, šikovně uchopenou moderní romantiku i dotek dokonalé nedokonalosti. Výsledkem je pak jednoduchý módní styl, který se nosí snadno a s lehkostí. Ústředním motivem jsou pro tuto značku květy a kytičky, které najdeš na halenkách, sukních i šatech. Oblíbené jsou ale i proužky, kostičky či zvířecí vzory. Kromě populárních trendů se můžeš těšit i na originální nápady, rafinované střihy a notnou dávku peprné extravagance! Motel totiž ženám rozumí a ví, že v každé se skrývá hned několik odlišných stránek. Jakou se rozhodneš ukázat prostřednictvím téhle značky Ty?

Nakup si ty nejlepší kousky Motel online na ABOUT YOU

Nosíš ráda šaty v různých podobách a délkách? Miluješ romantické halenky? A co třeba hladké a lesklé dlouhé sukně nebo odvážně odhalující a sexy crop topy? U nás pro Tebe máme od všeho něco a přinášíme Ti od každé značky ten nejlepší výběr ze všech jejích kolekcí! Motel online na ABOUT YOU je móda plná nápadů, jak svému šatníku dodat špetku ženskosti, jemnost i elegantní vibrace. Prozkoumej modely, které by se Ti hodily na nadcházející sezónu, a objednej si své nové Motel favority z pohodlí svého domova už dnes!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Motel.