Až do -40%! Doba doručení 2-7 pracovních dnů5

Pouze:00hod.00min.00sek
NEW ERA
Počet produktů: 34
Sledovat

NEW ERA: Stylové čepice na sport i do města

Tenhle americký výrobce baseballových čepic má více než 90letou tradici. Vydali se do neznáma a naprosto přetvořili význam původně nudných pokrývek hlavy. A věř nám – obyčejná kšiltovka v podání téhle značky rozhodně není jen tak nějaká kšiltovka. Najdeš tu nekonečné množství vzorů a barev a témat! Sportovní fanynky tu pořídí čepku s logem svého oblíbeného klubu. Kup kšiltovku mladšímu bráchovi, mamce, kámošce, celé rodině – každá může být jiná a všechny budou stylové. Pokud jsi ve světě ležérních pokrývek hlavy nováček, je New Era eshop ten správný první krok. Prozkoumej všechny jejich kolekce a nakupuj online hned teď!

NEW ERA: Čepice a sportovní oblečení v americkém duchu

Co najdeš v nabídce NEW ERA? Především samozřejmě baseballové čepice v milionu různých barev a provedení – kšiltovky i pletené zimní čepice s bambulí. Značka ale myslí i na další části tvého těla, takže kromě své krásné hlavy můžeš zahalit i tělo. V katalogu na tebe čekají heboučké mikiny a trička. Neváhej a prozkoumej New Era eshop, pořiď si kvalitní a trendy doplněk a vyraz do ulic! Nezapomeň, že kšiltovky nejsou jenom pro tatíky nebo na dny, kdy sis nestihla umýt vlasy a došel ti suchý šampon (tenhle aspekt je taky potřeba zmínit). Kolekce NEW ERA mají šmrnc a styl a určitě si je zamiluješ – na pláž, do města, k šortkám i k šatům. Hraj si, bav se, chraň se před úpalem – babička tě pochválí.

NEW ERA: Splněný sen podnikavého chlapíka

Německému imigrantovi Ehrhardtu Kochovi bylo 37 let, když se mu konečně podařilo sehnat dost peněz na to, aby rozjel vlastní firmu. Byl to šikovný a zkušený řemeslník a čepice se mu zdály jako něco, do čeho by se hodilo investovat. V roce 1920 si půjčil peníze od své sestry a založil svoji vysněnou spo-lečnost – New Era Cap Co. Během prvního roku vzniklo 60 tisíc čapek v Gatsby stylu a společnost si vedla víc než dobře. V současné době je NEW ERA oficiálním partnerem několika sportovních klubů – NFL a NBA. Pořád ještě váháš? Tak neváhej! NEW ERA je styl, který si zamiluješ.