Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


NEW ERA: Stylové čepice na sport i do města

Tenhle americký výrobce baseballových čepic má více než 90letou tradici. Vydali se do neznáma a naprosto přetvořili význam původně nudných pokrývek hlavy. A věř nám – obyčejná kšiltovka v podání téhle značky rozhodně není jen tak nějaká kšiltovka. Najdeš tu nekonečné množství vzorů a barev a témat! Sportovní fanynky tu pořídí čepku s logem svého oblíbeného klubu. Kup kšiltovku mladšímu bráchovi, mamce, kámošce, celé rodině – každá může být jiná a všechny budou stylové. Pokud jsi ve světě ležérních pokrývek hlavy nováček, je New Era eshop ten správný první krok. Prozkoumej všechny jejich kolekce a nakupuj online hned teď!

NEW ERA: Čepice a sportovní oblečení v americkém duchu

Co najdeš v nabídce NEW ERA? Především samozřejmě baseballové čepice v milionu různých barev a provedení – kšiltovky i pletené zimní čepice s bambulí. Značka ale myslí i na další části tvého těla, takže kromě své krásné hlavy můžeš zahalit i tělo. V katalogu na tebe čekají heboučké mikiny a trička. Neváhej a prozkoumej New Era eshop, pořiď si kvalitní a trendy doplněk a vyraz do ulic! Nezapomeň, že kšiltovky nejsou jenom pro tatíky nebo na dny, kdy sis nestihla umýt vlasy a došel ti suchý šampon (tenhle aspekt je taky potřeba zmínit). Kolekce NEW ERA mají šmrnc a styl a určitě si je zamiluješ – na pláž, do města, k šortkám i k šatům. Hraj si, bav se, chraň se před úpalem – babička tě pochválí.

NEW ERA: Splněný sen podnikavého chlapíka

Německému imigrantovi Ehrhardtu Kochovi bylo 37 let, když se mu konečně podařilo sehnat dost peněz na to, aby rozjel vlastní firmu. Byl to šikovný a zkušený řemeslník a čepice se mu zdály jako něco, do čeho by se hodilo investovat. V roce 1920 si půjčil peníze od své sestry a založil svoji vysněnou spo-lečnost – New Era Cap Co. Během prvního roku vzniklo 60 tisíc čapek v Gatsby stylu a společnost si vedla víc než dobře. V současné době je NEW ERA oficiálním partnerem několika sportovních klubů – NFL a NBA. Pořád ještě váháš? Tak neváhej! NEW ERA je styl, který si zamiluješ.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky NEW ERA pro ženy a muže.