Doručení 2-7 prac. dnů. % přechodné bundy %5

EXTRA25Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek
Nixon
Počet produktů: 1
Sledovat
Filtrovat produkty od značky
Nixon1

Nixon: Kvalitní doplňky s luxusním designem

Existuje mnoho značek, které se specializují na určitý sortiment, ale jenom některé z nich dosáhly takového věhlasu jako módní značka Nixon. Americká společnost vyrábí kvalitní hodinky, které Tě oslní svým exkluzivním a funkčním designem během sekundy. Takže, pokud máš chuť na super módní hodinky, které dodají Tvému looku elegantní říz, pak zvol jedině hodinky od Nixon. A to nejlepší? Tento super kvalitní kousek bude skvěle harmonizovat s Tvým životním stylem. Ráno do kanceláře, odpoledne na sraz s přáteli nebo večer pro zvláštní příležitosti. Tento módní doplněk se vždy postará o exkluzivní první moment. Avšak moderní vzhled není jedinou silnou stránkou těchto elegantních hodinek. Jde totiž především o výjimečnou kvalitu, kterou Ti Nixon s radostí poskytne.

Nixon – stylové a luxusní hodinky z Kalifornie

Už od založení, tedy od roku 1997, klade značka Nixon velký důraz na použití kvalitního materiálu a pečlivé zpracování. Právě tato pečlivost je alfou omegou jejího úspěchu. Už při jejím založení se pohybovalo na mezinárodním trhu nespočet značek s hodinkami. Aby i tento koncept získal úspěch, musela přijít tato společnost s něčím zcela novým, aby se její výrobky odlišily od ostatních produktů jiných značek. Zakladatelé Andy Laats a Chad DiNenna pracovali dlouhou dobu ve sportovním odvětví módy. Z vlastní zkušenosti věděli, že jen zřídkakdy vypadají módní doplňky trendy a zároveň vydrží velkou zátěž při sportovní aktivitě. Hodinky Nixon zvládají ale obojí, a tím pádem jsou perfektním doprovodem mnoha sportovně založených žen a mužů.

Nixon: kvalita, pro kterou se nadchneš

Jsou to maličkosti, které dělají tyto značkové hodinky něčím zcela jedinečným. Nejenom nerezová pouzdra jsou vyrobena z ušlechtilé oceli, nýbrž i kolíčky a šroubky jsou z téhož materiálu. Co je výsledkem? Dámské a pánské hodinky značky Nixon jsou vodotěsné až do 20 bar. A co teprve to množství funkcí a technických vychytávek. V hodinkám najdeš aplikace jako stopky nebo budík. Najednou můžeš stopovat i více časových úseků, tak aby se navzájem nebily. Čistými liniemi a minimalistickým designem se Nixon accessories postará o jedinečný dojem. Styl, ve kterém jsou hodinky zhotoveny, je opravdu nadčasový. Tyto hodinky nikdy nevyjdou z módy, a tak se hodí téměř ke každému outfitu. Můžeš se těšit na opravdové high-quality kousky, které Tě přesvědčí prvotřídní kvalitou, osloví rafinovanými funkcemi a nekompromisně oslní ležérním designem. To vše ti nabízí americká módní značka Nixon on-line na ABOUT YOU.