ZIMNÍ SLEVY! Sleva až do 60 %5

 Popis značky

Noisy May: Neodolatelná kombinace originality a ženskosti

Noisy May je přesně ta holka, která má švih a styl, ničeho se nebojí, je vlastně milá, jen je trochu hlasitá a kamkoliv přijde, hned je středem pozornosti. Ze všeho nejvíc miluje džíny, které jí dokonale padnou, ale umí být i za dámu a vyfiknout se do sexy šatiček. Občas je roztomilá a hravá, jindy je za divokou královnu večírku. Sleduje módní trendy, ale vždycky je svá. Základem kolekce téhle mladé dánské značky je denim. Džíny Noisy May jsou perfektně ušité skutečnými profesionály, kteří vědí, co dnešní mladá žena od svého outfitu potřebuje. Všechny kolekce této značky charakterizuje právě neodolatelný mix dokonalého řemeslného provedení a nejnovějších trendů. Miluješ módu, nebojíš se vystoupit z davu a vyjádřit názor? Pak je Noisy May tvůj rajón. Objev jejich originální modely a buď za hvězdu od pondělí do neděle!

Noisy May: Džínová královna

Co Tě v kolekcích Noisy May čeká? V první řadě jsou to samozřejmě džíny. Tolik druhů, designů a střihů, že nebudeš vědět, které dřív. A nejspíš nezůstaneš u jediného páru. Návrháři téhle značky si rádi hrají, takže jsou kolekce hodně pestré – klasický denim, ležérní ošoupaný design, květinové motivy, díry, přiznané švy… a tím výčet zdaleka nekončí. Najdeš tu samozřejmě klasické skinny, ale taky zvonáče, šortky, svůdně nízké bokovky i modely s vysokým pasem, které se tak skvěle hodí ke krátkému tričku a rafinovaně ukazují pupík! Jenom džíny Ti asi stačit nebudou, takže prozkoumej i kolekci hravých triček s nápisy a nekonečnými druhy originálních potisků. Chystáš se na party? Noisy May má pro Tebe třpytivé šaty. Miluješ eleganci? Vyber si klasické malé černé. S Noisy May se nikdy nebudeš nudit.

Noisy May je móda pro drzouny

V roce 2013 se skupinka talentovaných módních nadšenců rozhodla, že dají hlavy dohromady a vyrobí džíny, které budou ultra módní, originální a zároveň bezchybně ušité. Tak vznikla značka Noisy May, kterou dnes milují sebevědomé mladé ženy na celém světě. Jejich móda je určená drzým šelmičkám se silnou osobností a vášní pro kouzlo okamžiku. Hlavním záměrem značky jsou dokonale padnoucí džíny – a je to poznat. Jejich denim sedí každé postavě, stylu i náladě. Tým Noisy May mezi prací na nových trendy návrzích nezapomíná ani na životní prostředí. Uvědomuje si velký dopad módního průmyslu na změnu klimatu, a proto klade důraz na rozumné využívání zdrojů a podporuje lidská práva.