Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od Ragwear165

Ragwear – českoněmecká streetová značka

Ragwear se zrodila v roce 1997 v německém Wiesbadenu, ale v dnešní době funguje v Praze. Tahle streetová značka se inspirovala skateovou módou, kterou chce ale vyrábět kvalitnější, hezčí a zajímavější. Ragwear nedělá z módy kdovíjakou vědu. Jak sama firma říká, prostě navrhuje oblečení, o kterém si myslí, že v něm budeš hezky vypadat. Další věc, kterou je výjimečná, je její přístup k udržitelnosti a zodpovědnosti při výrobě. Pracuje s kvalitními materiály a mimo jiné získala i vegan certifikát PETA. Díky tomu máš jistotu, že při výrobě oblečení nebyly použity materiály ze zvířat, nebo že nebyla využitá dětská práce. Firma Ragwear se tedy stará nejen o slušivou streetovou módu, ale záleží ji i na jejím zpracování.

Ikonické modely Ragwear nyní na ABOUT YOU

V Ragwear e-shopu najdeš ikonické modely této značky, kterým každou sezónu dodává nové vzory a detaily. Jedním takovým kouskem jsou právě Ragwear mikiny, které jsou známé svými jemnými, zemitými barvami, výraznými kapucemi, límci a provazovými tkaničkami. V podobném stylu jsou navržené i Ragwear bundy. Budou se Ti perfektně hodit pro procházky v lese nebo na horách, protože jsou funkční a všestranné. Vypadají ale skvěle i pro každodenní nošení do města. Hodí se prostě pro každého milovníka ležérního oblečení. Kromě toho najdeš na ABOUT YOU e-shopu i trička nebo šaty, které se hodí skvěle na teplá období. Ragwear má pro ženy i muže připravené desítky uvolněných streetových modelů, u kterých se ale nemusíš bát, že nevypadají módně. Ragwear se nebojí vytvářet svoje vlastní, originální trendy.

Zodpovědnost, kvalita, originalita – to je streetová móda Ragwear

Značka Ragwear představuje všechno to, jak by měla streetová móda vypadat. Pečlivě vybrané materiály a barvy ve spojitosti s inovativními střihy, které na sebe budou poutat pozornost, kamkoli přijdeš. Svým zodpovědným přístupem k výrobě navíc láká ještě o mnoho víc! Je to prostě značka, která módu navrhuje s péčí a láskou, ale také se spoustou nadhledu. Sama firma Ragwear říká: „Všechno, co vyrábíme, jsou jen kousky látky. Důležité je ale to, co vy v nich děláte.“ Nech se tedy inspirovat touhle myšlenkou a vyraz za dobrodružstvím ve svém novém Ragwear outfitu. Vytvářej své vlastní kombinace z nabídky této osobité značky dostupné na ABOUT YOU.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Ragwear pro ženy a muže.