Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od Revolution24

Revolution – originální pánské street oblečení

Firma Revolution (často stylizovaná jako RVLT) byla založená v roce 1995 v dánském Aarhusu Christianem Katballem a Palle Bruun Rasmussenem. Jejich cílem bylo vytvořit jednoduchou, hravou a ležérní streetovou módu pro muže. Začínali jako malá firma, která vyráběla trička s originálními potisky, které dodávali do okolních obchodů. Nešlo jim o to dobýt svou módou svět a dostat se se svými modely do všech zemí. Šlo hlavně o to vytvořit módu, s kterou každý snadno souzní a najde si v ní to, co odpovídá jeho charakteru. Street fashion od Revolution se opírá o inspirace ze sportu, umění, grafického designu a rozmanitých subkultur. Tato kombinace vytváří jedinečný vzhled outfitů a na každém kousku je vidět, jak moc baví designéry tvořit něco nového.

Na ABOUT YOU se můžeš od Revolution obléknout od hlavy k patě

Revolution vyrábí snad každý druh oblečení! Přesvědčit se o tom můžeš na našem Revolution eshopu, který Ti nabízí celou řadu modelů. Mezi pánskou módou si můžeš vybrat třeba mezi tričky, která se perfektně hodí pro každodenní nošení. Další kategorií jsou například košile, které budou bavit kohokoli, kdo rád kombinuje trendy vzory a vtipné potisky. Skvělým společníkem pro Tebe budou také Revolution pánské bundy, pod které si můžeš vzít svetr nebo mikinu stejné značky a mít tak ideální vybavení pro zimní dny. Najdeš tu univerzální, klasické barevné odstíny, ale i zářivější a veselé barvy. I ty jsou však dělané v tlumenějších tónech, aby oblečení nebylo nepříjemně výrazné. Jednotlivé kousky se tak dají mezi sebou skvěle kombinovat.

Pro Revolution je zásadní kvalita, ne kvantita

Je vidět, že z Revolution oblečení z ABOUT YOU si můžeš vytvořit celý outfit! S tím pak budeš poutat pozornost každý den. Budeš vypadat stylově, ale zároveň budeš mít dostatek pohodlí díky kvalitnímu zpracování a materiálům. Revolution se nebojí vytvářet vlastní, originální trendy! Je to prostě ideální značka pro každodenní nošení, ať už jdeš do práce nebo do školy nebo se jdeš bavit ven s kamarády. S jistotou budeš díky Revolution velmi originální, protože své modely nevyrábí v příliš vysokém množství. Zakládají si na tom, že kvalita znamená víc než kvantita. Najdi si tedy v nabídce našeho eshopu ty kousky, které k Tobě nejvíc promlouvají a vytvoř si díky Revolution styl, který bude jen Tvůj vlastní.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Revolution.