ZIMNÍ SLEVY! Sleva až do 60 %5

 Popis značky

RICHTER = tradiční obuvnické řemeslo

Rakouská značka Richter se věnuje výrobě a vývoji dětské obuvi všeho druhu. Cílem společnosti je kombinovat tradiční obuvnické řemeslo s novým, inovativním vývojem. Přistupují k tomuto úkolu s velkou zodpovědností, vždyť jde o děti, naše malé, cenné poklady. Hezké a praktické boty se vyrábí již více než 70 let a za tu dobu se značka Richter etablovala v mnoha zemích světa. Vznikla v roce 1893, kdy zakládající pár Wenzel a Theresia Richterovi otevřeli malou rodinnou továrnu. V průběhu prvních padesáti let ovšem nenavrhli a nevyrobili jediný dětský pár. Ty přišly na řadu až po válce. Momentálně pracuje Richter na dvou místech. Designové oddělení nadále existuje v Linci, ale výrobní linka se přesunula k našim sousedům na Slovensko.

RICHTER – pohodlné dětské boty

Pohodlné dětské boty Richter se skvěle hodí pro batolata, malé děti i dospívající mládež, protože design a komfort je přizpůsoben přímo jejich potřebám. Zvláštní důraz je kladen na výběr materiálů. Nezáleží na tom, zda zrovna hledáš kožené sandály na letní dovolenou, plátěné bačkory do školky, hladké lakované baleríny na slavnostní příležitosti nebo zateplené sněhule do sněhu, značka z Rakouska má vždy připravené odpovídající modely. Richter je nutností pro všechny rodiče, kteří dbají na zdraví svých nejmilejších. Botičky značky Richter zajišťují, že nohy mají pevnou podporu. Díky ní se citlivá dětská noha vyvíjí tím správným způsobem. Další důležitým faktorem je, že výrobky Richter perfektně sedí na noze. Roky výzkumu zajišťují, že klouby, svaly a kosti mají dostatečnou volnost pohybu. Nezpůsobují žádné otlaky, puchýře nebo odřeniny.

RICHTER: extrémně elegantní design

Dětská obuv Richter je k dispozici v mnoha módních variantách. Střihy a barvy vybírá mezinárodní tým designérů, který se koncentruje na detail. Velkou pozornost věnují trendům tak, aby i malí zákazníci obouvali pěkné kousky. Na výrobních místech se provádí pravidelné kontroly, aby byla trvale zaručena výborná kvalita. Kromě extrémně elegantního designu mají boty značky Richter především skvělé funkční vlastnosti. S nimi mohou děti podat nejlepší výkony při zvládání každodenního života. Boty jsou vyrobeny s velkou péčí z vysoce kvalitních materiálů, které poskytují velmi pohodlné nošení. Měkká stélka poskytuje dokonalou přilnavost. Díky prvotřídnímu zpracování Richter zabraňuje nepříjemnému vyzouvání při hraní na čerstvém vzduchu.