Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky

Móda Saint Tropez Ti připomene léto a slunce

Mezinárodní síť značky Saint Tropez nabízí více jak 1000 produktů pro muže a ženy všech věkových kategorií. Společnost inspirovala zákazníky po celém světě s inovativní, elegantní módou, která Ti připomene léto a slunce. Saint Tropez byla uvedena na trh v roce 1986 a od té doby raketově roste. Díky vzrušujícímu designu a vysoké úrovni zpracování patří mezi uznávané značky. Od roku 2002 spadá tato dánská módní značka do skupiny IC Group A/S. Manažeři vytváří hodnotu prostřednictvím vývoje a investování do této značky s cílem maximalizovat její úspěch. Návrháři Saint Tropez zase dovedně kombinují aktuální trendy s osvědčenými střihy. Vytvářejí originální kolekce, které na sebe navazují, barevně se doplňují a vzájemně k sobě pasují. Jejich vize se jim daří skvěle plnit. Vynikající výsledky hospodaření hovoří za vše.

Saint Tropez – velmi komfortní zboží za přijatelné ceny

Nezáleží na tom, zda jsou modely Saint Tropez jednoduché nebo extravagantní, jednobarevné nebo ozdobené nápadnými vzory, jsou vždy vynikajícím módním rozhodnutím. Ideálně se hodí pro ty, kteří oceňují vysoce kvalitní a stylový design. Jsou perfektní volbou jak neformálního, ležérního, ale i business a slavnostního oblečení. Saint Tropez nabízí velmi komfortní zboží za přijatelné ceny, a tak může konkurovat mnohým ještě větším značkám. Právě kvalita a cena Saint Tropez jsou více než skvělé, pro zákazníky dostatečně lákavé, že každé čtvrtletí nedočkavě vyhlíží novou kolekci této oblíbené značky. Rozmanitost Saint Tropez je skutečně obrovská: od každodenního outfitu až po dokonalý party look. Inspiruj se a připrav se na každé roční období zvlášť. Návrhy jsou určeny přímo pro ty, kteří mají smysl pro módu a každý den chtějí vypadat exkluzivně.

Saint Tropez pro všechny s nejvyššími požadavky

Dámská móda Saint Tropez je velmi pestrá, a proto uspokojí každý vkus. Zvláště nádherně vzdušné tuniky jsou velmi oblíbené u žen. Evokují vkus slavného pobřežního města. Jsou trochu sofistikované, neformální, ležérní, klasické, ale vždy špičkové, to vše je Saint Tropez. Díky jednoduchým vzorům v měkkých pastelových barvách jsou svetry, halenky a bundy vhodné na formální obchodní jednání, stejně tak na volný čas. Úzké krátké bundy a vesty zdůrazňují ženskou siluetu a působí zároveň úžasně hravě. Prohlédni si široký výběr krásných šatů Saint Tropez, od zavinovacích s volánky přes splývavé s krajkou až po šaty v etno stylu. Setkáš se s mnoha extravagantními módními motivy. Přijdeš si tu na své, i když máš ty nejvyšší požadavky.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky SAINT TROPEZ.