Mikiny pro ženy11

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Mikiny

Objev další produkty z kategorie Mikiny

Mikina DIESEL: Pohodlí v ležérním stylu, který se neokouká

Mikiny byly dlouhou dobu považované za ryze sportovní nebo streetový kousek. Jejich ležérní design (jako) stvořený na sport a povalování u televize nebo v parku jim sice nelze upřít, v dnešní době je ale dovoleno vše, a ty se můžeš se stylováním mikin vyřádit. Stačí si vybrat ten pravý a kvalitní kousek. Mikina DIESEL je v tomhle případě trefa do černého. V nabídce najdeš nekonečné množství barev i střihů, mikiny s kapucí i bez, retro design i grafický potisk, mikiny DIESEL ve zkrácené délce a mnoho dalšího. Čeká tu na tebe jak nadčasový jednoduchý design, tak extravagantní módní statementy. Vyber si mikinu DIESEL v klidu online a nechej si ji doručit až ke dveřím.

Mikiny DIESEL: Kreativní a výjimečné

Mikiny italské značky DIESEL, která proslula ikonickými džínami, jsou naprostý klenot a zamiluješ si je i v případě, že ti sportovní móda nic neříká. Díky pár jednoduchým trikům vykouzlíš z mikiny outfit, za který by se nestyděli ani ve Vogue. Nosíš ráda šaty a sukně? Vyzkoušej si místo roztomilého kardiganu nebo dívčí denimové bundy přehodit přes ramena oversized mikinu DIESEL s kapucí. Aby byl celkový efekt dokonalý, využij kouzla kontrastu ještě víc a nazuj si střevíčky na vysokém podpatku nebo kotníkové tenisky. Mikinu si můžeš samozřejmě obléknout i místo svetru k business pouzdrové sukni a košili. Svůj originální look doplň jednoduchými teniskami a vysokými ponožkami. Preferuješ spíš klasiku? Zkombinuj volnější mikinu DIESEL s dobře padnoucími džínami, nejlépe přiléhavého střihu, a k tomu si nazuj masivní work boots. Navrch můžeš přidat koženou bundu. Experimentuj, hraj si, zkoušej nové kombinace. Móda je skvělý způsob, jak vyjádřit vlastní postoj.

DIESEL mikiny: Italský šarm s 50letou tradicí

Za zrodem této ikonické značky stál Ital Renzo Rosso a původní produkce byla zaměřená na džíny, ale do sortimentu brzy přibylo další oblečení. Celý příběh trochu připomíná historky z motivačních knih. Mladý Renzo ušil své první džíny už jako teenager, kdy mu jeho kamarád přinesl pravý americký denim. O několik let později si už jako dospělý muž za peníze půjčené od otce odkoupil část firmy svého zaměstnavatele. V roce 1985 už mu patřila celá. Ze značky DIESEL se stal mezinárodní brand a jejich modely se dnes prodávají na více než 5000 tisících místech na celém světě a většina jich vzniká v domovské Itálii. Prozkoumej sortiment mikin DIESEL online na ABOUT YOU a dopřej svému šatníku dávku italského šarmu.