HW19

LeGer by Lena Gercke

  Objevit více

  Prostě Lena

  "Ještě tu nebyla kolekce, která by natolik ukazovala skutečnou Lenu jako tato. Je to přesně můj styl. Každý produkt je 100% já. Miluju ji! Při navrhování jsem se řídila jednoduše tím, co mám ráda a doufám, že se to bude líbit i ostatním. Vytvořili jsme tolik mnoho rozdílných kousků, takže jsem jistá, že si vybere každá žena," říká Lena Gercke

  Minimalistický a městský styl

  Nová podzimní-zimní kolekce LeGer by Lena Gercke je plná kontrastů, minimalistická a městská. Hraje si s různými texturami a materiály, stejně jako s kombinací klasických a moderních elementů. Odráží se to na barvách, materiálech a siluetách kolekce - zářivě modrá a teplé tóny potkávájí elegantní černou, delikátní látky jako satén se střetávají s raw materiály jako je kůže. Klasické střihy dostávají moderní interpretaci a vytváří čistý design.

  Matching

  Zvláštnost současné kolekce: všechny kousky se k sobě hodí. Vše lze kombinovat. Nadčasové kousky jsou základem, takže stačí přidat pouze bomber v trendy modré, hadí vzory nebo oversized obleky a docílíš skvělého cool street style looku nebo večerní elegance. Co je na tom nejlepší: všechno je pohodlné. Všechny látky jsou maximálně jemné.