Sezonní slevy

Oblíbené spodní prádlo

    Výprodej
Objevit více

Bustier podprsenka

Bustier podprsenka je alternativa pro běžnou vyztuženou podprsenku. Jemné materiály nemusí zůstávat pouze pod sportovním oblečení, ale také upoutávat pozornost v módních výstřelcích! Kombinuj ji s průhledným vrškem nebo s blejzrem, navíc jsou ideální pro nositelky s mírně menší velikostí. Naše bustierky jsou právě ve slevě. Dodej svému looku sportovně-stylový nádech!

Podprsenka s výstuží

Podprsenka s výstuží je ikonickým modelem všech podprsenek. Mají integrované kovové nebo plastové podpěry v košíčcích, které poskytují potřebnou oporu. Jsou dostupné v mnoha designech - s krajkou, v rozdílných barvách, kompletně černé a bez limitů!

Push-up podprsenka

Žádný jiný model podprsenky nemá takový wow efekt jako push-upka. Nadzvedne tvé poprsí a dodá jim sexy tvar. Prostřednictvím různých vycpávek mohou být prsa tlačena buď pouze nahoru nebo dokonce do středu. Tato podprsenka je ideální pro široké střihy nebo šaty. Objednej si tento nadčasový kousek ve slevě!

Triangle podprsenka

Tento typ je stálice mezi trendy! Jemná krajka, košíčky bez push-upu nebo bez vyztužení- tak něžná a sexy zároveň není žádná z ostatních podprsenek. Model s trojúhelníkovými košíčky obvykle funguje bez výztuže a je velmi pohodlný na nošení. Jejich jednoduchý design může být sportovní i moderní zároveň a působí stylově! Ale ne každý trend musí být drahý - objev naše triangle podprsenky ve slevě a zajisti si svůj kousek za snížené ceny!

Balkonetky

Tento model lichotí všem typům prsou a neměl by chybět ve tvé skříni. Držení podprsenky je připevněné vzadu a košíčky jsou střižené vodorovně. Zvedne poprsí a umístí ho do středu. Jsou proto vhodné pod elegantní blůzu nebo k plesovým šatům. Zajisti si tento oblíbený kousek v úžasných slevách!