Tvé Top 5

Tenisky

  Objevit více

  Jen růžová to může být..

  Kombinace pohodlí a stylu jsou sen a tenisky nás o tom přesvědčují dnes a denně. Nasaď si růžové brýle a rosa tenisky, aby jarní dny byly ještě pozitivnější. Tyhle roztomilé tenisky si u nás vysloužili 5. místo!

  Povoleno je vše

  Co se tenisek týče, povoleno je naprosto vše. Přes chunky tvar až po elegantní nazouvací boty. My si zamilovali tyhle crazy bílé tenisky se zmrzlinami. Nikdy není pozdě trochu se odvázat a dodat outfitu trochu dětinskosti a radosti.

  Fashion tenisky

  Normální tenisky? To zvládne kdokoliv! Módní tenisky nastavují laťku a vytvářejí jedinečný vzhled. Co dělá tyto tenisky tak zvláštní jsou kombinace látek a barev a silueta podrážky. Trochu retro, trochu fashion, trochu jiné. Tenisky à la Fashion Blogger.

  Hello Yellow

  Barevné poutavé barvy jsou přesně Tvůj šálek? Pak Ti tento trend udělá velkou radost. Zejména v jarní a letní dny Ti veselé barvy zajiští dobrou náladu a Instagramu-hodný outfit. Za nás říkáme 'ano' Happy Colors. Jak jsi na tom ty?

  V jednoduchosti je krása

  Bílé tenisky nikdy nevyjdou z módy. Jakto? Protože neexistuje nic univerzálnějšího! Naše první místo obsadily kožené adidasky, které jsou prostě nadčasovým modelem. K čemu je obuješ ty?

  Kategorie ze story

  Produkty ze story Počet produktů: 1,756
  Nike Sportswear
  Tenisky 'M2K TEKNO'
   2 597 Kč
   FILA
   Tenisky 'Ray F'
    2 597 Kč
    ADIDAS ORIGINALS
    Tenisky 'Falcon'
     2 359 Kč
     3 377 Kč
     Reebok Classic
     Tenisky 'CL LEATHER TRPL PTFM'
      1 675 Kč
      3 354 Kč
      PUMA
      Tenisky 'Thunder Fashion 1'
       1 005 Kč
       3 354 Kč