Přejít na hlavní obsah

Najdi ten pravý
Tvůj dokonalý pásek

Najdi ten pravý Tvůj dokonalý pásek
Tvůj dokonalý pásek189

Jak změřit, aby ti pásek dokonale seděl

Správná velikost a střih opasku ti zajistí zázraky v oblasti pohodlí i stylu. Takže už žádné sklouzávání dolů, těsnost nebo omezení pohybu, ale pouze čistý a upravený vzhled - dobrý střih v každém slova smyslu. Zde přichází na řadu správná velikost a toto je několik základních pravidel pro získání správných rozměrů.

1. Použij krejčovský metr: pružný metr omotej kolem pasu v místě, kde obvykle nosíš opasek. Ujisti se, že je pásek přiléhá, ale není příliš těsný a zaznamenej si naměřené hodnoty.

2. Vyber si velikost opasku: Velikost opasku obvykle odpovídá obvodu tvého pasu. Pro optimální pohodlí je však ideální zvolit o 5-7 cm větší velikost. Je vhodné se také ujistit, že tvůj opasek má nastavitelné prvky, například více otvorů, aby se dalo doladit jeho přizpůsobení.

3. Urči si ideální délku: Mezi středovým otvorem a špičkou pásku by mělo být přibližně 15 cm. Tato vzdálenost se pak přičte k celkové délce pásku. To by měla být tvoje ideální velikost. Svůj vzhled můžeš také vylepšit přizpůsobením na míru tím, že si necháš přidat další otvory pro ideální velikost.

Ležérní pásek

Ležérní opasky mají snadný pohodlný střih a design. Pokud hledáš ležérnější variantu, můžeš se rozhodnout pro širší opasek s robustnějším koženým nebo látkovým povrchem a větší sponou. Jedná se o vhodnou volbu, pokud chceš něco jednoduchého na nošení do kanceláře nebo na slavnostní události. Ideální párování pro neformální opasek? Elegantní oblek nebo třeba oblíbené džíny či chinos kalhoty. Tímto si zajistíš dokonalou rovnováhu mezi ležérním šarmem a uhlazeným vzhledem.

null -
Najdi ten pravý Tvůj dokonalý pásek