Skip to main content

VŠE MUSÍ PRYČ! Až do -80 % EXTRA NA VŠE!5

Pouze:00hod.00min.00sek.

Kroksy

Kroksy - Symbol letní pohody

Sto lidí, sto chutí. Při pohledu na kroksy se určitě každému z nás honí hlavou něco zcela jiného. Jsou vtipné, nebo směšné? Stylové, nebo kýčové? O těchto extravagantních pryžových botách v nepřehlédnutelných barvách by se asi dalo polemizovat celkem dlouho. Jedno jim však upřít nelze – pokud jde o letní pohodičku u vody, žádný jiný typ obuvi se jim zkrátka nevyrovná. V ABOUT YOU máme pro Crocs boty slabost, a tak si na jejich pestré a všestranné nabídce dáváme patřičně záležet. Vybereš si z nich ty své?

Kroksy: Pro ty, kterým nechybí nadhled

Kroksy jsou hravé, veselé, nepřehlédnutelné, uvolněné a dokonale pohodlné. Pokud máš špetku nadhledu a chceš si se svým letním image trochu pohrát, toto je obuv přesně pro tebe. Zařadíš se tak do skvělé společnosti, neboť Kroksy už naplno podlehlo i mnoho světových influencerů a celebrit. Pravidelně v nich můžeš například potkat Justina Biebera, Miley Cyrus, Arianu Grande či Rihannu – a hrdě nosí i ty nejbláznivější modely. Kde se ale vlastně kroksy vzaly? Za českým názvem se skrývá fonetický slangový přepis jména značky Crocs, která tento typ bot jako první představila v roce 2001, proto se často používá i podoba crocsy. Poprvé je uvedly na jachtařském veletrhu na Floridě jako komfortní a lehkou obuv na palubu. Jejich úspěch byl okamžitý a brzy se v jejich hravém designu a nekonečné všestrannosti kromě amerických jachtařů našli i milovníci pláží a letní pohody z celého světa. My ti tyto letní boty doporučujeme nosit všude tam, kde se chceš cítit uvolněně a ležérně a zároveň se chceš vyvarovat uklouznutí na mokrém povrchu. Nesmíme ale zapomenout ani na jejich módní potenciál – čti dál a zjistíš, jak je můžeš zapojit i do svých každodenních outfitů.

Kroksy na každý den? Proč ne?!

Kroksy se nám vybaví zejména s létem a vodou. Nosíme je na koupaliště, k jezerům i na pláže, nejčastěji je tedy kombinujeme s plavkami či šortkami. Jak ještě se ale dají nosit? Pokud se inspiruješ již zmíněnými influencery, zjistíš, že ti nic nebrání nosit kroksy i k džínům, šatům či kalhotovému kostýmu. Stačí si vybrat jen ty správné. Které to však jsou? Když se podíváš na naši bohatou nabídku, najdeš v ní boty Crocs klasické a všestranné, například v nadčasovém černém, bílém či tmavomodrém provedení. Nechybí zde ale ani množství jedinečných kousků v extravagantních designech: hippie motivy, pestrobarevné květinové vzory, něžné nebo pastelové kousky. Trend tohoto léta? Kroksy na platformě, ve kterých získáš ten pravý šmrnc i několik centimetrů navíc. U nás najdeš kroksy dámské, pánské, ale i dětské – a pokud by ti to bylo málo, nezapomeň si prohlédnout i naše další pantofle, mezi kterými najdeš množství praktických bot v podobném stylu.