Přejít na hlavní obsah

Levi's 501 džíny & šortky

Model Levi's 501 píše dějiny

Tak schválně, byla první slepice nebo vejce? I takto se můžeš ptát, když je řeč o Levi's 501: První model džín se se svým ikonickým střihem, modrou barvou a poklopcem na knoflíky stal totiž pomalu populárnější než samotná značka Levi's. Typ džínů 501, který byl původně navržen pro zlatokopy v dolech byl už tehdy tak nadčasový, že se dodnes nosí v téměř nezměněné podobě. Už je to víc než 145 let! Levi's 501 není jen designovka, která bude viset u Tebe v šatníku, ale kousek, který zažil dějiny. Měli ho na sobě už revolucionáři během hospodářské krize v USA v 50. letech 20. století, mladí lidé během pádu Berlínské zdi, nosil je Kurt Cobain a taky si je oblíbil Steve Jobs, a to v kombinaci se svým typickým černý rolákem a šedými teniskami. Džíny Levis tedy nemají jen designový styl. Je to něco víc – symbol měnit věci a svět k lepšímu! Vydáš se v nich vstříc změně i Ty?

Levi's 501: Připrav se na léto

V naší kategorii Levi's 501 jsou pro Tebe nachystané různé střihy, ze kterých si určitě vybereš ty správné pětsetjedničky pro sebe na každodenní nošení po celý rok, ale najdeš mezi nimi i super krátké kousky na teplejší dny. Jedním z top modelů jsou třeba džíny Levis 501 Crop s klasickým straight střihem a se středně vysokým pasem nebo Skinny s vysokým pasem ve světlých barvách ze 100% bavlny. Mezi další oblíbené kousky patří také džínové kraťasy Levi's s vysokým pasem v základní modré, černé nebo béžové barvě. Dokonce zde najdeš i potrhané džínové kraťasy, které se Ti budou skvěle hodit na rebelské léto!

Vyber si z cool modelů Levi's 501 na ABOUT YOU

V roce 2015 prošly Levi's 501 modernizací, a to zkrácením a zúžením klasického střihu originálních Levisek. Právě tyto kousky si teď můžeš plně vychutnat u nás na ABOUT YOU v různých stylových variantách pro muže a ženy. Najdi svůj styl s Levi's 501 a už nebudeš chtít nosit nic jiného! Perfektně padnou a po prvním oblečení Ti bude jasné, že jsou zkrátka mnohem dál než všechny Tvoje ostatní kalhoty. Na to, že se jedná o vlajkový produkt značky Levi's, jsou tyhle džíny překvapivě cenově dostupné, lichotí širokému spektru postav a díky kvalitnímu zpracování Ti dlouho vydrží. Tak si vyber ty své 501 ještě dnes!