Přejít na hlavní obsah

Letní kabelky

Letní kabelky dokonale doplní tvůj styl

V létě je oblékání jedna radost. Konečně nemusíš brát zřetel na to, aby ti bylo hlavně teplo, ale můžeš se pořádně odvázat a ukázat svůj opravdový vkus i aktuální náladu. Baví tě dávat k sobě jednotlivé kousky a vymýšlet nové outfity plné tvých skvělých nápadů? Pak určitě nesmíš zapomenout ani na doplňky, které ti pomáhají vytvořit tvůj individuální styl. Sluneční brýle, designové hodinky nebo letní kabelky, dodají tvému vzhledu tu poslední třešničku na dortu, která tě vystaví obdivným pohledům kolemjdoucích. Vyber si na ABOUT YOU žhavé novinky, které právě letí!

Co čekat od letních kabelek?

Letní kabelky nejsou ani tak o konkrétním typu, ale především o použitých materiálech a barvách. Ať už tedy vybíráš mezi psaníčky, praktickými crossbody nebo upřednostňuješ letní tašky přes rameno, okouzlující styl získáš například materiálovým sladěním s ostatními prvky oblečení a také výběrem vhodného tónu. Pro letní kabelky jsou totiž typické spíš světlejší barvy, jako je bílá, béžová a různé pastelové či zářivé odstíny. Nikam ale samozřejmě nemizí ani klasické černé a hnědé zpracování, které má zvlášť v pracovním životě své místo celý rok. V létě se ale ke slovu dostávají materiály, které v chladných měsících jen trpělivě odpočívají ve skříni. Řeč je především o přírodních textiliích nesoucích v sobě symbol letní přírody. Na první pohled tak mohou vypadat třeba jako lehké lýko. Ve zpracování se objevují i háčkované varianty z bavlny nebo unikátní modely, které v sobě mají zakomponované dřevo, papír nebo další v módě ne úplně časté materiály. Užij si letní hity, dokud ještě praží sluníčko!

Tvá nová letní kabelka z ABOUT YOU

A na jaké značky se u letních kabelek můžeš těšit? Klasické modely v elegantním zpracování ti přináší třeba Calvin Klein, Coccinelle, Heine nebo Liebeskind Berlin. Letní tašky plné radostných vibrací léta zas najdeš u značky Vanessa Bruno, Heine, Suri Frey nebo Diesel. A kam se mrknout, pokud tě zaujalo originální zpracování se strukturovaným přírodním povrchem? Žhavé kolekce vybízející k tomu, aby sis užila léto na maximum, nasadila sluneční brýle, slamák a hodila si nohy nahoru nejlépe někde u vody, ti přináší nabídka Pieces nebo Lascana. Objev celou řadu svěžích nápadů od předních světových designérů na ABOUT YOU a vyber si svou novou letní kabelku už dnes!

Mrkni na další kategorie, které by tě mohly zajímat