Až do -40%! Doba doručení 2-7 pracovních dnů5

Pouze:00hod.00min.00sek
Boots pro ženy8

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Boots

Objev další produkty z kategorie Boots

Válenky UGG: Od teď v zimě už jenom stylově

Boty UGG – absolutní nutnost, která Ti v zimě zahřeje nohy! Pohodlné válenky UGG jsou vystlány neuvěřitelně jemnou a plyšovou kůží, která udrží nohy v teple i v mrazivých teplotách. UGG Tě nadchne nejen teplem a pocitem absolutního pohodlí, ale tahle módní značka Ti přináší i pocit čistého luxusu daného především 100% vyladěným designem a výběrem materiálu. Prvotřídní styl v podobě ovčí kůže, která se navíc stará o elegantní vzhled, umožňuje také nekonečné kombinace s ostatním oblečením. Vyber si svůj nový oblíbený model této světoznámé značky, která oslovila milióny srdcí. S dámskými válenkami UGG se zaručeně staneš ikonou stylu ve svém okolí, ať už je budeš nosit po zmrzlých městských ulicích, nebo se s nimi vydáš někam na hory!

Válenky UGG: Cesta k úspěchu

Designéři válenek UGG vyvinuli boty s nezaměnitelným designem. Od ostatních zimních bot se odlišily hlavně efektivním zateplením v podobě ovčí kůže, ze které je jak povrch bot, tak vnitřní měkká výstelka. Brian Smith, australský surfař, který může za zrod úspěšné značky, tvrdě pracoval na tom, aby se UGG válenky staly symbolem uvolněného životního stylu. Kalifornie, kde své dílo odstartoval, je tímto lifestylem proslavená, a proto se stala ideální lokalitou pro zrod těchto bot. Za své ambice byl odměněn královsky. Trendy boty z jemné kůže si nejprve oblíbili surfaři. V brzkých letech nového tisíciletí si získaly i ty největší světové celebrity jako jsou hvězdy stříbrného plátna nebo třeba slavná americká moderátorka Oprah Winfrey. Od té době byl úspěch brandu nezastavitelný: Každý chtěl mít svůj pár teplých bot UGG co nejdříve doma. Výsledkem bylo, že byly vyvinuty nové barvy a modely válenek UGG, ale i další nové výrobky jako jsou tašky a jiné zimní doplňky. Všechny nejoblíbenější modely si teď můžeš objednat i v našem internetovém obchodě.

Objev válenky UGG v on-line shopu ABOUT YOU

Nezaměnitelná značka UGG má určitě co nabídnout: Od klasických nízkých bot až po vysoké sněhule, které poskytnou vysoce efektivní izolaci proti zimě i pro Tvá lýtka. Každá bota této značky je ztělesněným pocitem blaha a mimo to od ní můžeš čekat unikátní styl, který pasuje skvěle ke spoustě oblečení. Pro elegantní zimní outfit zkombinuj dámské válenky UGG s klasickým kabátem. Na podzim sáhni po oblíbené nízké variantě, která je v nabídce ve spoustě odstínech, a vytvoř ležérní, uvolněný vzhled doplněný třeba krátkou přechodovou bundou či dlouhým uvolněným cardiganem. Skvěle si rozumí také s legínami, ať už je o outfitu zaracuješ jakkoliv. Díky univerzálně jednoduchému designu, ve kterém hraje roli vždy jen jedna barva, UGG válenky dokonale doplní každou příležitost, ať už se jedná o obuv do kanceláře, pro volný čas nebo třeba na rande v kině. Užij si svůj nový pár bot, které u žádné jiné značky nenajdeš, díky ABOUT YOU. Tvojí objednávku Ti doručíme v rekordně krátkém čase až domů.