Až do -40%! Doba doručení 2-7 pracovních dnů5

Pouze:00hod.00min.00sek
Sandály pro ženy98

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Sandály

Objev další produkty z kategorie Sandály

BIRKENSTOCK sandály – stylové a nadčasové obutí

Značka BIRKENSTOCK z Německa rozumí dobře sandálům, vyrábí je totiž od roku 1774! Čekali byste tradiční modely z dávné historie, tak trochu nudné a fádní? Naopak. Sandály Birkenstock jsou stylové a nadčasové. Značka BIRKENSTOCK to je pojem. Celá pokolení si předávala zkušenosti tohoto řemeslného umění. Vyrábí z nejkvalitnějších přírodních materiálů a dbají na jeho nejlepší zpracování. Zakládají si na ruční výrobě. Jejich boty jsou typické svou elegancí. Birkenstock sandály Tě upoutají vynalézavými střihy. Můžeš je nosit jak na pracovní jednání, schůzky s klientem, tak i po práci ve svém volném čase. Výhodou je, že se perfektně hodí ke každému oblečení. Díky všem možným barevným kombinacím, nespočetným typům spon, dekorací a pásků Ti nikdy nezevšední. K šatům nebo kalhotám? Není problém. Návrháři stále drží krok s trendem. Sandály Birkenstock mají glanc.

BIRKENSTOCK sandály Ti dají volnost

Vyrážíš přes léto na cestu po Evropě? Hledáš pohodlné sandály na cestování? Na sandály Birkenstock se můžeš spolehnout. Všechny jsou vybaveny antibakteriální ortopedickou stélkou, takže Tvé nohy se budou cítit svobodně a zdravě. Trápí Tě na Tvých výletech těžké nohy? Dej jim volnost a lehkost v Birkenstock sandálech. Žádná část Tvého těla si nezaslouží více pozornosti než nohy. Za špatné držení těla a bolesti zad většinou mohou Tvá chodidla. Proč je nerozmazlit a nechat je odpočinout v kvalitních zdravotních sandálech Birkenstock?

Sandály BIRKENSTOCK pro všechny generace

Pokud máš pocit, že zdravotní sandály nosí jen babičky, mýlíš se. Tento mýtus překonaly Birkenstock sandály. Doslova ovládly svět. V jejich kolekci najdeš sportovní, elegantní i klasické modely. Hravě si poradí i s úzkou nebo extra širokou nohou. Vyšší platforma z korku Ti zaručí dokonalé pohodlí. Originální třpytivý high-tech materiál nikdo nepřehlédne a ty budeš středem pozornosti. Ať už jde o obyčejné přezůvky do školy nebo jako doplněk ke kabelce na party. Zdravotnická stélka Ti jednoduše dovolí protančit celý večer, aniž by Tě druhý den bolela chodidla. Objednej si nyní Birkenstock sandály na ABOUT YOU s bezplatnou dopravou a vrácením zboží do 100 dnů.