Bezkontaktní doručení: 2-7 pracovních dnů5

Sandály pro ženy74

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Sandály

Objev další produkty z kategorie Sandály

Sandály Marco Tozzi – italský design německého výrobce

Sandály jako takové patří k nejstaršímu typu obuvi. Již ve starověkém Egyptě se lidé obouvali do kožených sandálů. V antickém Římě zase naopak nosili páskovou otevřenou obuv. Dnes bychom Tě chtěli seznámit s moderní a velmi precizní značkou Marco Tozzi, která je na trhu již od roku 1979 a zaměřuje se nejen na dámské sandály. Jedná se o německého výrobce, slavného po celém světě. Tento brand patří do skupiny Wortmann Group Holding, se sídlem v Severním Porýní-Vestfálsku. Sandály Marco Tozzi jsou určené sebevědomým, elegantním a moderním ženám. Díky jejich kvalitě a vzhledu nesmí chybět v žádném současném šatníku. Vyznačují se kreativními vzory, jemnými barvami a příznivými cenami. Co se týče stylů, i tady najdeš různorodý výběr – s ozdobnými pásky, kamínky, mašličkami nebo v klasickém provedení.

Rozmanitá škála, to jsou sandály Marco Tozzi

Chystáš se do divadla či na společenskou akci? Nebo hodláš strávit poslední dny tohoto roku procházkami po pláži? Vsaď na Marco Tozzi sandály a věř, že nebudeš litovat. Na našem webu ABOUT YOU si můžeš vybrat ze stovek modelů, které odpovídají dané příležitosti. Sandály na podpatku jsou vhodné pro večerní události. V této obuvi se budeš cítit doslova jako Popelka. Pokud ovšem nejsi příznivkyní podpatků, doporučili bychom Ti zaměřit se na kategorii žabky, sandály na platformě nebo páskové sandály. Hledáš-li kompromis mezi výše zmíněnými skupinami, pak jsou pro tebe sandály na klínu určitě tím pravým. Ať už si vybereš jakýkoliv typ této obuvi, dámské sandály Marco Tozzi Tě budou doslova nadnášet, a to i bez křídel.

Proč právě dámské sandály Marco Tozzi?

Divíš se a nevíš, proč by tato obuv neměla chybět ve Tvém šatníku? Pak čti dál! Marco Tozzi se zaměřuje především na kvalitu svých výrobků. Díky nejnovější technologii jsou dámské sandály Marco Tozzi nesmírně pohodlné. Tato značka vkládá do svých bot měkkou stélku, zajišťující optimální komfort při nošení. A to není vše. Z materiálů nejčastěji používá kůži, popř. imitaci kůže, která je prodyšná a Tvá noha tak může dýchat, což je pro zdraví velmi důležité. V neposlední řadě bychom také rádi zmínili technologii „antishokk“. Jedná se o patentovaný a jedinečný tlumič, umístěný v oblasti paty. Při chození je tak náraz zmírněn o zhruba 50% v každém kroku a tím pádem je chráněna nejen páteř, ale také klouby a obratle. Rozmanitá škála, skvělý design, kvalitní materiály a to vše za přijatelné ceny. To jsou Marco Tozzi sandály. Navštiv webovou stránku ABOUT YOU a přesvědč se sama.