Bezkontaktní doručení: 2-7 pracovních dnů5

Tenisky pro ženy60

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Tenisky

Objev další produkty z kategorie Tenisky

Reebok tenisky ovládly aerobik

Dámské tenisky Reebok jsou typické svou univerzálností, ležérností a v neposlední řadě také elegancí. Značku založil angličan Joseph William Foster roku 1895 ve Velké Británii. Prvním úspěchem pro malou rodinnou firmu bylo, že dodávala obuv sportovcům na olympiádě roku 1924. Postupně ovládla celou Ameriku, kde má sídlo dodnes. Díky své výborné obchodní politice se dokázala zařadit mezi elitní světové značky. V době, kdy zavládl boom aerobiku, obouvala tenisky Reebok každá třetí americká žena. Postupem času se Reebok tenisky ovládly i basketbal, fitness nebo rekreační sporty. V současné době vyrábí společnost Reebok tenisky i na běžné nošení do ulic. Obrovský výběr Reebok tenisek a oblíbenost mezi zákaznicemi dokazuje, že se jim to povedlo.

Reebok tenisky existují v mnoha stylech a vzorech

Tenisky Reebok existují v mnoha různých stylech a vzorech a Tvého oblíbence si často můžeš vybrat ze široké škály barevných provedení. Moderní aplikace, třpytivý lesk, vnější zipy, výšivky, satén nebo široké pletené tkaničky, to vše lze kombinovat různými způsoby. Obleč si k nim džíny a vyjdi si nákupy s kamarádkami. Můžeš projít celou nákupní zónu a stát na nohou celý den. Budeš mít pocit pohodlí a svobody. Tvé nohy budou lehké i po náročném dni. K sukni nebo šatům jsou Reebok tenisky velmi trendy. Do školy, do kanceláře nebo na večeři s přítelem, všude budeš vypadat atraktivně. Kvalitní kůže a pěnové podrážky zařídí, že Tvá noha bude celý den jako v bavlnce. Neboj se ani kombinace tenisek Reebok ke kostýmku. Přijdou Ti vhod, pokud jsi pracovně často mimo kancelář a zároveň jednáš s klienty, takže musíš vypadat elegantně.

Reebok tenisky drží trend s aktuálními trendy

Nejčastější a nejoblíbenější variantou Reebok tenisek je klasická bílá barva. Na nich nikdy nechybí název značky společně s mini vlajkou Velké Británie. Můžeš vidět kotníkové, nízké na tkaničky, modely s vyšší podešví, s robustní podrážkou, hladké nebo perforované. Vše spojuje kvalitní zpracování a propracované detaily. Tenisky Reebok drží krok s aktuálními trendy, přičemž trendy se u tohoto druhu obuvi mění jen nepatrně. Mnoho modelů je upravováno podle ročních období tak, abys svůj oblíbený pár mohla nosit po celý rok. I během deštivého podzimu nebo během mrazivé zimy jsou Reebok tenisky schopny Tě ochránit. Není to tak dávno, co Victoria Beckham oznámila spolupráci se společností. Přestože ji známe jako dámu na vysokých jehlách v šik oděvech, Reebok tenisky jí sluší.