ALDO boty – díky své energii dosáhly světového věhlasu

Aldo boty vyrábí skupina ALDO, která byla založena Francouzem Aldo Bensadounem v roce 1972 v Kanadě. Cílem bylo vytvořit moderní společnost specializující se na výrobu výjimečné obuvi Aldo a doplňků. Postupně expandovala na americký trh, což znamenalo první velký úspěch. Prostřednictvím četných fúzí se společnost v průběhu let dále rozšířila na dálný východ a v roce 2012 i do České Republiky. Díky své energii dosáhli světového věhlasu. Měli jasnou vizi a sen, který svou pílí zrealizovali. Dnes se dostala obuv Aldo do 92 zemí světa. Nabízí široký výběr nejnovějších stylů obuvi Aldo a zároveň je cenově dostupná. Aldo obuv v eshopu přitáhne Tvoji pozornost jak klasickými vzory, tak ozdobeným šněrováním nebo sponami. Typickým znakem je směs okouzlujících ozdob, jednoduché elegance, stejně jako široká škála barev. Jsi romantická duše? Objednej si krémové Aldo boty online, na jehlovém podpatku. Jsou celé semišové, na dotek příjemné a velmi pohodlné. Upoutají otevřenou špičkou a zavazováním nad kotníkem v podobě velké mašle.

ALDO boty dotvoří každý outfit

Značka obuvi Aldo se specializuje na vysoce kvalitní módní boty, vyrobené z kvalitních materiálů. Věnují pozornost detailům a jemnému řemeslnému zpracování. Boty Aldo jsou odhodlané přinést kvalitu a špičkové styly. A co víc, specializovaný tým designerů a stylistů neustále cestuje po světě, aby Tě udrželi stále na pulsu módy. Nejnovější trendy se lámou v Londýně, Miláně, Paříži, New Yorku nebo Tokiu. Se značkou Aldo obuješ žhavé modely mezi prvními. Každou sezónu můžeš odhalit nový výběr bot Aldo online. Čerstvý look, který odráží aktuální dění na globální scéně. Pokud patříš k těm, kteří mají sledování horkých novinek jako koníček, pak jsi tu správně. Vyber si lesklé kotníkové Aldo boty se špičatou špičkou. Mají zvláštně přeložené švy jako u kabátu. Metalický vzhled jim dodá extra šarm. Kvůli němu si Tě každý všimne, ať už přijdeš kamkoliv. Chystáš se na dovolenou k moři? Kup si pantofle, do kterých snadno vklouzneš. S anatomicky tvarovanou stélkou a protiskluzovou podrážkou Ti bude příjemně už na cestě.

ALDO boty předvádí televizní hosté, reportéři a celebrity

Články o ALDO obuvi jsou pravidelně uváděny v nejvlivnějších a nejčtenějších publikacích na světě. Boty Aldo často předvádí televizní hosté, reportéři a celebrity. Můžeš je také zahlédnout v televizních pořadech a filmech. Mají opravdu povedený marketing. Investují také do podpory mladých a začínajíchich módních návrhářů, kteří vnášejí do sezónních kolekcí svěží vítr. Ti jsou oddaní značce Aldo bot a jsou odhodláni nabídnout jedinečné páry široké veřejnosti. To vše stojí za úspěchem této kanadské maloobchodní značky, která jako první vstoupila na americký trh. Tak jak v průběhu let obuv Aldo rostla, stejně tak měla vždy smysl pro povinnost vůči lidstvu. Aktivně se zapojila například do boje proti AIDS.