Až do -40%! Doba doručení 2-7 pracovních dnů5

Pouze:00hod.00min.00sek
Boty pro ženy18

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Boty

Objev další produkty z kategorie Boty

Love Moschino boty nepostrádají vtip a nápaditost

Ital Franco Moschino vybudoval a po sobě pojmenovat značku MOSCHINO v roce 1983. Použil nadsázku a legraci při navrhování svých prvních modelů. A to se stalo nakonec typickým prvkem této značky. Až o mnoho let později, v roce 2009 byla nově předvedena značka LOVE MOSCHINO a připojila se k módnímu italskému řetězci. Výstřelky, inovativní střihy, netradiční ozdoby a novátorské barvy ji proslavily. V devadesátých letech se také pustila do kritiky módního průmyslu, což bylo tehdy velice odvážné. V Turíně při slavnostním zahájení olympijských her měla značka tu čest a navrhla oblečení. Samotného zakladatele oslovily slavné zpěvačky Kylie Minogue a Madonna a svěřily mu přípravu kostýmů na jejich turné. Boty Love Moschino nepostrádají originalitu, nejsou zdrženlivé ani upjaté.

Love Moschino boty – móda je opravdu hra

Když k sobě poskládáš barvy a materiály, které se k sobě v prvním momentu nehodí a dodáš Moschinův vtip, neotřelý nápad a velkou dávku fantazie, vzniknou výstřední modely, které značku reprezentují. Mezi mladými umělci a lidmi, co milují extravaganci, mají jeho modely úspěch. Po jeho smrti vede společnost jeho bývalá asistentka. Tato dlouholetá spolupracovnice drží společně s týmem návrhářů boty Love Moschino na stále stejné úrovni. Vytváří modely s humorem a svobodou. Typická je signální červená barva. Ta nesmí chybět na žádném vzoru. Z červené prý totiž vyzařuje láska a potěšení ze života. Dnes si můžeš obstarat boty Love Moschino ve všech barevných kombinacích, které nikdo nepřehlédne. Móda je opravdu kreativní hra.

Boty Love Moschino nejsou nuda

Pohodlný střih značky, solidní svršek z ekologické kůže a podešev z kvalitního syntetického materiálu Ti přinesou komfort každý den. Lehkost botám Love Moschino dodají ozdobné flitry nebo zlatý kov. Jindy jsou zase ozdobené mašlemi nebo červenými puntíky. Pokud jsi stále v pohybu, vyber si Love Mochino boty s plochou podrážkou. Nic nezkazíš, když sáhneš po teniskách. Jsou s ozdobnými detaily a novinovými nápisy, kulatou špičkou a rovnou podrážkou. Zavazují se klasicky na tkaničky. Hodí se Ti k sukni, k šatům a ke kalhotám. Značka nabízí kreativní modely vyrobené z přírodních materiálů. Kolekce jsou určeny zejména na běžné nošení do města či na party. Boty Love Moschino jsou i nesmírně pohodlné. V zimě můžeš zvolit například zateplené kotníkové boty. Velmi se hodí na chladné dny. Vnější část je vyrobená z ekologická kůže, ale vnitřní část má kožíšek. Díky ozdobě ze zlatého kovu jsou mnohem zajímavější. Boty značky Moschino povokují a nejsou nuda.