Bezkontaktní doručení: 2-7 pracovních dnů5

Boty pro ženy60

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Boty

Objev další produkty z kategorie Boty

Reebok Classic boty: Tradice a nezaměnitelný styl

Americká obuv Reebok Classic zažívá v posledních několika letech nebývalou slávu, a není se čemu divit. Tyhle klasické „dad shoes“ jsou na trhu už od začátku 80. let a původně čistě sportovní tenisky se dnes nosí všude a ke všemu. Pokud hledáš pohodlné a stylové boty, ve kterých se dobře chodí a nebolí z nich nohy, pak by sis tyto boty rozhodně neměla nechat ujít. Vedle dokonalého designu jsou totiž navíc i fantasticky zpracované a vyrobené s použitím nejmodernějších technologií. Sem patří mimo jiné speciální tlumení nárazu, díky kterému jsou Reebok boty dámské maximálně pohodlné, stabilní a vzdušné. Nemusíš mít strach, že by se ti v nich nadměrně potily nohy. K tomu přičti svršek z kvalitní kůže a voila, perfektní streetová bota je na světě. Dámské boty Reebok Classic nadchnou především milovnice oldschool stylu a nejlíp vyniknou v kombinaci s jednoduchými šaty nebo ohrnutými džínami. Obrovskou výhodou je hlavně jejich nadčasovost a variabilita, můžeš si být jistá, že nikdy nevyjdou z módy. Boty Reebok jsou momentálně na špičce popularity a model Classic dostává svému jménu – zkrátka nestárnoucí klasika.

Boty Reebok Classic: 30 let slávy

Příběh bot Reebok Classic se začal psát na začátku 80. let. Fitness bylo ještě v plenkách a zažívalo obrovský boom – i díky tehdejší popularitě filmů s Arnoldem Schwarzeneggerem a Sylvesterem Stallonem. Jejich nabušené bicepsy byly do té doby něco naprosto nevídaného a pro spoustu lidí se samozřejmě staly inspirací. Fitness revoluci nestálo nic v cestě. S tím byla spojená také nová generace mladých, kteří se chtěli dobře oblékat a vypadat stylově i při cvičení – právě pro ty bylo třeba navrhnout a vyrobit sportovní oblečení a boty. Reebok se rozhodl zabodovat a jednoznačně se to podařilo: Boty Reebok Classic byly skvělé jak do posilovny, tak na tenis a ranní výklus v parku. Skvělá funkce spolu s neutrálním designem a fantastickou kvalitou jim zaručily oblibu mnoha generací a spousta lidí si jejich obuv kupuje stále dokola už několik desítek let. S čím tyhle old schoolové klenoty kombinovat, i když tě sportovní móda nebere? Fantasticky vypadají k sofistikovaným uhlazeným modelům a office stylu, ale zaboduješ i v klasických mom jeans s ohrnutými nohavicemi. Dámské boty Reebok v minimalistickém stylu vypadají skvěle i k sukni z lehkého materiálu.

Reebok Classic obuv: Americká klasika

Historie firmy Reebok sahá až do předminulého století, kdy ve Velké Británii chlapík jménem Joseph William Foster navrhl a vyrobil první běžeckou obuv. Byznys pěkně šlapal a o pár desítek let později dokonce dodávali obuv účastníkům letních olympijských her. Doba si ale žádala neustálé novinky a vylepšení, a tak si koncem 50. let dva Fosterovi vnuci založili vlastní firmu, kterou pojmenovali Reebok (podle druhu antilopy). První velký úspěch slavili v 80. letech, kdy na trh uvedli pestrobarevné dámské boty Reebok na aerobik. Doba aerobiku sice brzy odezněla, ale Reebok měl v rukávu další trumf: elegantní sportovní boty s malou pumpičkou, díky níž obuv perfektně přiléhala k chodidlu. Do sortimentu neustále přibývaly další a další novinky a firma získala i práva na dresy prvoligových hokejových, basketbalových a dalších klubů. Dnešní Reebok je dceřinou společností značky adidas a známe ho především z gymů a hodin CrossFitu a Les Milles. Tuhle značku si určitě nenech ujít – prozkoumej nabídku dámských bot Reebok online a vyber si vybavení, ve kterém ti burpees i procházky půjdou jako po másle.