Šaty96

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Šaty

Objev další produkty z kategorie Šaty

Boohoo šaty podle nejnovějších trendů

Boohoo přišla na svět v roce 2006 a od té doby se nezastavila. Tato celosvětová značka přináší něco nového 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Její filozofie je o trendu a životě, který doslova neberou příliš vážně. Trendem se stávají šaty, které potřebujete o víkendu a hlasitý smích. Bohoo rozpozná individualitu, inspiruje trendem a je kouzlem rychlé módy. Volné šaty zakryjí větší bříško nebo stehna. V upnuté střihu budete středem pozornosti. Tyhle šaty byly totiž jistě upoutají každého muže. Zabrouzdejte mezi nadčasové šaty, teď jsou k mání za skvělé ceny.

Nekonečné množství druhů šatů od Boohoo

Mini, Midi a Maxi je Boohoo motto. Z chladných odstínů bílé až po světlé barvy, které dodávají pohodlí a zabraňují světlu, jsou šatníkové kostýmy a šaty ideální pro přechod ze dne na noc. Klasické šaty v zabijáckém stylu a k tomu sehrané vysoké podpatky společně vytvoří dokonalý dominantní vzhled. Navrstvená, lehká látka, jednobarevný nadčasový styl působí velmi jemně a je vhodný na nošení pro volný čas. Užívejte si kousky v květinovém vzoru v zářivých či tlumených odstínech nebo se vrhněte na krajkový, volánkový nebo pruhovaný styl. V módě se meze nekladou. Jestli máte na nějaké zálusk, zkuste Boohoo eshop. Není divu, sluší v podstatě každé ženě.

Šaty pro každý den a každou příležitost zajistí Boohoo

Šaty Boohoo lze nosit jak v letním tak i v chladném období. Jsou perfektní volbou do práce, na večírky nebo do volné přírody. Mají slušivý styl, vytváří krásnou siluetu a díky šikovně umístěným detailům, jako je řasení nebo peplum, umí zamaskovat případné nedostatky. Univerzální šaty umí dotvořit ženskou siluetu. Nevnímáte švy, materiál se nelepí, zkrátka perfektní střih. Chcete se přece cítit volná jako šaty samotné. K letním šatům postačí nepatrné doplňky, jako je třeba pásek nebo náhrdelník. V chladnějším období stačí přehodit tenký svetřík. A co si obout k šatům? Na večírek jsou velice pohodlné sandálky na podpatku, do práce lodičky a na rande třeba tenisky. Boohoo ví, co se vám líbí.