Bezkontaktní doručení: 2-7 pracovních dnů5

Šaty91

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Šaty

Objev další produkty z kategorie Šaty

Ragwear šaty: Stylová veganská móda

Tahle německá značka se sídlem v Praze má k módě jasně stanovený přístup: všechno musí být fér jak k životnímu prostředí, tak k výrobcům i zákazníkům. I proto se proslavili jako „ta značka, která na oblečení přidává jména lidí, kteří daný kousek vyrobili“. Šaty Ragwear tě na první pohled okouzlí streetovým stylem, pečlivě vybranými látkami (láska na první dotek), jednoduchými střihy a v neposlední řadě i dokonale precizním provedením. Design šatů Ragwear je inspirovaný skate módou a zamiluješ si ho hlavně v případě, že preferuješ uvolněnou streetovou módu, ráda nosíš jasné barvy a s chutí se navlékáš do veselých potisků. Prozkoumej nabídku Ragwear šatů online a přidej se ke skupině lidí, kteří spojují módu s respektem k přírodě.

Šaty Ragwear: Propracované do posledního detailu

“Věříme v detail“, tak zní motto této inovativní značky, a na jejich práci je to na první pohled znát. Jednoduché střihy šatů Ragwear s čistými liniemi díky preciznímu ušití skvěle vyniknou. A když si je poprvé oblékneš, nebudeš je chtít sundat. Celá jedna kolekce je totiž vyrobená z prvotřídní biobavlny a budeš se v nich cítit doslova… jako v bavlnce. Šaty Ragwear si zamilují bohémky i minimalistky, pro každého se tu najde něco: krátké rukávy, dlouhé rukávy i špagetová ramínka. Barevná škála je naprosto neomezená a pohybuje se od neutrální šedé a modré až po meruňkovou. Tyhle originální a heboučké šaty můžeš mít buď jednobarevné nebo v celé řadě geometrických a květinových vzorů. V šatech Ragwear můžeš být prostě za všech okolností svá a vyjádřit nejen svoji náladu, ale i postoj k módě a životnímu prostředí.

Ragwear: Značka, která vám poví, kdo vyrobil vaše šaty

Příběh této značky se začal psát v Německém Wiedesbadenu na konci 90. let. její zakladatel Holger Brodkorb se v té době živil dovozem streetové a skate módy, a právě tyhle módní směry ho inspirovaly k založení vlastní firmy. Vsadil na jednoduché linie, skvělé řemeslné zpracování a férový přístup ke zákazníkovi i dodavatelům. Dočkal se fantastického úspěchu. Nijak se netají tím, že na prodeji Ragwear šatů z certifikované biobavlny nic nevydělá, ale bere to jako investici do farmářů, procesu i planety. Pokud si pořídíš šaty Ragwear, budeš nejen skvěle vypadat. Přispěješ tím k novému přístupu k módě a zdrojům a podpoříš farmáře a výrobce oblečení. Neváhej a vyber si ty svoje online.