Až do -40%! Doba doručení 2-7 pracovních dnů5

Pouze:00hod.00min.00sek
A.S.98
Počet produktů: 41
Sledovat

Obuv A.S.98: Jiný vkus, jiná móda, jiná pravidla

A.S.98 je rozhodně něco úplně jiného, než na co jsi byla v oddělení bot zvyklá. V první řadě se připrav na úplně jiná módní pravidla, nezvyklé kombinace barev a stylů, pořádnou dávku svobody a kombinaci městského stylu s etnickými prvky. Jsi sebevědomá a potrpíš si na výrazné módní statementy? Pak určitě prozkoumej kolekci AS 98 shopu online. Tyhle boty tě nenechají chladnou. Najdeš tu sandály, tenisky a polokozačky, které každý tvůj outfit pozvednou o několik příček – budeš za hvězdu kamkoliv se hneš. Neboj se být sama sebou, móda je hra a neměla by být o pravidlech. Vytvoř si svůj vlastní styl a nikoho se neptej na názor, jdi si svou vlastní necestou, inspiruj a nechej se inspirovat. Vydej se na dobrodružství s A.S.98.

Vyšlápni si s A.S.98: Originální obuv s italským šarmem

Dřímá v tobě dobrodružný duch, jsi všude doma a ráda se inspiruješ jinými kulturami? Pak už aspoň jeden pár A.S.98 nejspíš vlastníš. Jestli ne, rychle se přesuň na A.S.98 shop – budeš tu ve svém živlu. Nevíš, co přesně čekat? Klasické tvary a design spolu s nejžhavějšími trendy. Eleganci a ikonické styly, které se budou nosit až do konce světa. A samozřejmě – tenisky, protože občas chceš být tak trochu sporty a navíc se stejně nosí ke všemu. Vedle obuvi tu najdeš i tašky vyrobené z nejkvalitnější kůže. Drobné detaily a zdobení ti vezmou dech – můžeš se těšit na laserem tvarované zdobení a podobně kreativní kudrlinky, které skvěle podtrhnou tvůj styl a originalitu.

A.S.98: Boty s vlastním názorem

Jen v málokterém průmyslovém odvětví se najde tolik nadšenců, kteří svůj byznys přímo milují. Patří mezi ně i Piero Oliosi a jeho synové – vlastníci značky A.S.98, která je duší italské firmy Olip. V jejich továrně se denně vyrobí šest tisíc párů bot, což z nich dělá jednu z nejproduktivnějších firem vůbec. Jejich největší chloubou je jejich zákaznický servis a rychlé reakce na požadavky zákazníků. A.S.98 používá výhradně materiály dovezené z Itálie, protože dbají na své dobré jméno a typické vlastnosti specifické kůže zpracované na konkrétních místech. Teď už víš, proč je tahle značka tak milovaná – odoláš? Prozkoumej A.S.98 shop online a vyber si pár bot, které za tebe řeknou všechno.