Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


Obuv A.S.98: Jiný vkus, jiná móda, jiná pravidla

A.S.98 je rozhodně něco úplně jiného, než na co jsi byla v oddělení bot zvyklá. V první řadě se připrav na úplně jiná módní pravidla, nezvyklé kombinace barev a stylů, pořádnou dávku svobody a kombinaci městského stylu s etnickými prvky. Jsi sebevědomá a potrpíš si na výrazné módní statementy? Pak určitě prozkoumej kolekci AS 98 shopu online. Tyhle boty tě nenechají chladnou. Najdeš tu sandály, tenisky a polokozačky, které každý tvůj outfit pozvednou o několik příček – budeš za hvězdu kamkoliv se hneš. Neboj se být sama sebou, móda je hra a neměla by být o pravidlech. Vytvoř si svůj vlastní styl a nikoho se neptej na názor, jdi si svou vlastní necestou, inspiruj a nechej se inspirovat. Vydej se na dobrodružství s A.S.98.

Vyšlápni si s A.S.98: Originální obuv s italským šarmem

Dřímá v tobě dobrodružný duch, jsi všude doma a ráda se inspiruješ jinými kulturami? Pak už aspoň jeden pár A.S.98 nejspíš vlastníš. Jestli ne, rychle se přesuň na A.S.98 shop – budeš tu ve svém živlu. Nevíš, co přesně čekat? Klasické tvary a design spolu s nejžhavějšími trendy. Eleganci a ikonické styly, které se budou nosit až do konce světa. A samozřejmě – tenisky, protože občas chceš být tak trochu sporty a navíc se stejně nosí ke všemu. Vedle obuvi tu najdeš i tašky vyrobené z nejkvalitnější kůže. Drobné detaily a zdobení ti vezmou dech – můžeš se těšit na laserem tvarované zdobení a podobně kreativní kudrlinky, které skvěle podtrhnou tvůj styl a originalitu.

A.S.98: Boty s vlastním názorem

Jen v málokterém průmyslovém odvětví se najde tolik nadšenců, kteří svůj byznys přímo milují. Patří mezi ně i Piero Oliosi a jeho synové – vlastníci značky A.S.98, která je duší italské firmy Olip. V jejich továrně se denně vyrobí šest tisíc párů bot, což z nich dělá jednu z nejproduktivnějších firem vůbec. Jejich největší chloubou je jejich zákaznický servis a rychlé reakce na požadavky zákazníků. A.S.98 používá výhradně materiály dovezené z Itálie, protože dbají na své dobré jméno a typické vlastnosti specifické kůže zpracované na konkrétních místech. Teď už víš, proč je tahle značka tak milovaná – odoláš? Prozkoumej A.S.98 shop online a vyber si pár bot, které za tebe řeknou všechno.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky A.S.98 pro ženy a muže.