Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od Alife and Kickin142

Alife and Kickin: Barvy a funkčnost

Tahle mladá sportovní kolekce je určená všem mladým obyvatelům měst, kteří žijí aktivním způsobem života a potrpí si na pohodlí. Důležité jsou barvy a funkční materiály s praktickými detaily. Značka streetwearového oblečení Alife a Kickin, která vznikla v roce 2008, se snaží především o dobrý poměr ceny a kvality. Nezapomíná ani na módní trendy, barvy a různé drobné vychytávky, kterými se odlišují od konkurence – stejně jako ty! Rozhodně se nemusíš bát nudy – kolekce jsou každou sezónu doplňované a obměňované, takže na tebe čekají nové barvy, motivy a potisky. Co všechno tu koupíš? Bundy a funkční oblečení, rozkošné svetry a elegantní košile, pohodlné šatky a sukně. Nechej se inspirovat, buď pohodově ležérní a zároveň stylová s Alife & Kickin.

Alife and Kickin: Ležérní a moderní streetwear

S touhle značkou si zaručeně užiješ spoustu zábavy. Čekají tě tu neskutečně hravé kombinace barev a motivů, pohodlné střihy a všechno to, co od současné módy čekáš. Spolehni se i na naprostou funkčnost – v tomhle oblečení nemusíš jen sedět v kavárně. Budeš připravená i na neplánovaný zápas v badmintonu v parku – Alife and Kickin je zkrátka skvělá na každodenní nošení do lesa i do města. Pokud preferuješ variabilitu a univerzálnost a naopak tě vůbec nezajímají uhlazené límečky nebo zdobné krucánky, pak jsi tu na správné adrese. Čekají tu na tebe pestré barvy a jejich (někdy netradiční) kombinace – mentolová, oranžová, nebesky modrá i růžová. Pořádně prozkoumej celou nabídku online a vybav se na aktivní zábavu na trávě i pod střechou. S Alife and Kickin budeš v pohodlí a stylová všude a pořád.

Alife and Kickin: Projekt mladých kreativců, kteří chtějí změnit svět

Značka vznikla v roce 2008 v Německu. Původním záměrem bylo vyrábět dostupné, kvalitní a zábavné oblečení ve sportovním stylu a zpočátku prodávali jenom bundy. Postupem času se ale kolekce rozrostla a do katalogu přibyly šortky a trička, kalhoty, šaty a další kousky. Filozofie Alife and Kickin je jednoduchá – každou vteřinu by ses měla cítit pohodlně a každou vteřinu by sis měla pořádně užít. Nechej se inspirovat jásavými barvami a svěžím duchem téhle progresivní značky, hoď na sebe něco veselého a vyraz do ulic – každý den zažiješ jen jednou a doma na gauči tě nic extra nečeká. Šaty, šortky nebo overal? To už necháme na tobě.