Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky

APART: elegantní dámská móda pro každou z nás

Ať už máš jakoukoli velikost, styl, oblíbenou barvu nebo odstín pleti, u tohoto labelu nebudeš mít problém s výběrem. Německá značka APART, kterou Ti chceme představit, patří mezi ty, které se vyznačují různorodostí své nabídky, a to nejen z pohledu velikostí, ale také přívětivých cen. Na tom APART online staví celý svůj koncept a zaměřuje se především na módu pro ženy s vytříbeným vkusem. Tato značka kombinuje vysoce kvalitní materiály především vlastní výroby se soudobým módním stylem a nejnovějšími trendy. APART e-shop si zakládá na eleganci. Právě ta má v jejím pojetí mnoho podob a módní nadšenkyně, které si tuto značku oblíbily, to moc dobře vědí. Právě proto zde najdeš jak klasický, tak vintage nebo městský styl, vhodný pro každodenní nošení.

Značka APART na plesy a svatby

Kromě městského a business stylu APART vytváří exkluzivní elegantní módu, kterou můžeš využít pro speciální příležitosti. Jedním z hlavních atributů této německé značky jsou společenské šaty. APART online přináší elegantní večerní šaty různých střihů a v různých barevných provedeních. Můžeš si vybrat z odvážných modelů, které podtrhnou a zvýrazní přednosti Tvé postavy. APART e-shop by nebyl kompletní bez nabídky šatů na párty, ať už hledáš něco třpytivého, nebo naopak dáváš přednost formálnějšímu looku. Samostatnou kategorií, kterou značka nabízí, jsou svatební šaty. Pro ty je typický osobitý styl, který se dokonale hodí na tento významný a neopakovatelný den. Jedinečnost svatební módy této značky spočívá v její cenové dostupnosti, neokoukaném stylu, eleganci a široké nabídce konfekčních velikostí. To vše přímo zde v ABOUT YOU.

APART – to nejsou pouze šaty

Značka APART, založená v roce 1975, chytře kombinuje dávnou minulost s přítomností a nadčasovou budoucností. APART online je díky tomu místem, propojujícím vintage styl s moderními prvky, vytvářející trendy módu na každodenní nošení. APART e-shop totiž nenabízí pouze společenské, večerní a svatební šaty. Tuto jedinečnou módu si můžeš užít také v podobě sukní, kardiganů, halenek nebo kabátů. Samostatnou kategorií, kterou Ti ABOUT YOU od tohoto labelu nabízí, je móda pro plnoštíhlé. Užít si skvělého stylu v mnoha barvách tak mohou také ženy, na jejichž velikosti některé značky často zapomínají. Plus size velikosti jsou rovněž k mání v kategorii společenských šatů, ale také elegantních dlouhých kardiganů, jimiž můžeš hravě doplnit svůj každodenní i formální outfit. Celý svůj look můžeš snadno doladit šátky z kolekce APART, které hrají mnoha barvami a unikátními motivy. Jedině tak budeš šik a svá!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky APART.