Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


Arizona je kvalitní americká značka s tradicí

Značka oblečení Arizona byla založena už v roce 1973 a vychází z těch nejlepších amerických tradicí volnočasového oblečení. Obzvlášť pokud máte rádi nádech country a venkovského stylu. Jestliže potřebujete pěknou košili nebo kalhoty, které užijete při sportovních aktivitách nebo při toulkách přírodou a přitom chcete vypadat stále upraveně a šik, jste tu správně. Značka Arizona si navíc zakládá na svém přístupu k přírodě a dbá na to, aby bylo všechno její oblečení dobře kombinovatelné mezi sebou. Tím si ušetříte nejen místo v šatníku, ale také každodenní přemýšlení, co na sebe. Když budete mít na sobě značku Arizona, máte zaručeno, že vám bude outfit ladit.

Džínový průkopník, to je Arizona

V dobách svého vzniku se firma původně specializovala na šití džínů, ale tehdy byla jen jednou z mnoha podobných amerických značek. Až ve chvíli, kdy téměř jako jediná zavedla do běžného prodeje i poměrně velké množství nekonfekčních velikostí a střihů, se odlišila a rychle prorazila. Díky tomuto nápadu si našla okamžitě své stálé místo na trhu, protože džíny od Arizona zkrátka neskutečně dobře padly a byly pohodlné na nošení. Ať už jste chtěli zkrácenou délku nebo netradiční střih nohavic. I v tomto Arizona Online Shop jsou džíny výraznou doménou. Ale byla chyba si myslet, že značka uspokojí jen milovníky volnočasového oblečení. Najdete zde i šik sportovní eleganci, takže si vybere úplně každý.

Kolekce Arizona dnes nejsou jenom džíny

V současné době Arizona vyrábí oblečení mnoha druhů, od triček přes bundy, topy až po košile. A aby toho nebylo málo, Arizona je známá také svou obuví - jak dámskou, tak pánskou. Během let značka rozšířila svou nabídku tak, že pokrývá téměř všechny druhy oblečení, stačí si jen vybrat. Všechny kousky spojuje příjemný, ležérní styl, dobrá kvalita a příznivá cena. Přesně jak značka prohlašuje ve své filozofii. Díky tomu se obléknete vhodně pro jakoukoli příležitost, aniž byste se museli vzdát pohodlí a své oblíbené značky. Prohlédněte si sortiment a přeneste se na chvíli na americký západ. Nechce se inspirovat a nebojte se vyzkoušet i méně obvyklé střihy – jakmile okusíte skutečně padnoucí džíny od Arizona, už nikdy nebudete chtít jiné.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej.