Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

ASICS Logo
ASICS SportsStyle Logo

ASICS – kvalitní japonská sportovní móda

ASICS je japonská firma, která funguje už 70 let a přináší celému světu prvotřídní obuv a sportovní vybavení. Jak už to tak bývá, začala jako úplně malý podnik z obývacího pokoje svého zakladatele Kihachira Onitsuky. Původně vyráběla hlavně basketbalové boty, ale dneska už si u ní můžeš vybrat svůj kousek bez ohledu na to, jaký sport Tě baví. ASICS prostě vyhoví každému aktivnímu člověku, který si rád dopřeje kvalitní věci. Jedná se o univerzální značku, takže si na své přijdou muži i ženy. ASICS se skvěle hodí i pro všechny věkové kategorie. Nezáleží na tom, kolik je Ti let, aktivně si užívat života může přece každý! Tak neváhej a objev, co Ti může ASICS e-shop na ABOUT YOU nabídnout.

ABOUT YOU Ti nyní přináší ASICS modely pro muže i ženy

Náš ASICS eshop Ti nabízí stovky různorodých věcí, které můžeš vyzkoušet. V kategorii dámského oblečení najdeš všechno, co na sport potřebuješ. Ať už cvičíš venku nebo v tělocvičně, základem je mít kvalitní triko nebo tílko. Ta navrhuje ASICS v zářivých barvách, ve kterých budeš působit energicky. Důležité také je pořídit si kvalitní ASICS podprsenku pro to největší pohodlí a prožitek ze sportu. Ani počasí Ti nemůže v aktivním životě zabránit – u téhle značky totiž najdeš i skvělé sportovní bundy, které Ti poslouží v dešti či větru. S ASICS můžeš popustit uzdu fantazii a kombinovat její pestrobarevné modely do zajímavých outfitů. Pánská sportovní móda pak nabízí podobnou šíři moderních kousků. ASICS vyrábí také modely pro děti, které jsou navrženy v pestrobarevných kombinacích, takže o to více bude ty nejmenší sportování bavit.

ASICS Tě vybaví na každý sport

Je důležité si své sportovní aktivity zpříjemnit něčím hezkým a cítit se ve svých sportovních outfitech pohodlně, aby bylo možné se v nich dobře hýbat. To značka ASICS umožňuje díky svým důmyslným návrhům, které se snaží vždy inovovat tak, aby zákazníkovi co nejvíce vyhovovaly. V posledních letech se také boty ASICS pravidelně umísťovaly v žebříčcích nejkvalitnějších a nejspolehlivějších bot na běhání. Pokud i Tebe běhání chytlo a věnuješ se mu už dlouho, nebo začínáš a chceš už něco kvalitního a přijatelnou cenu, pak jsou pro tebe modely ASICS přesně to pravé. Nezáleží ale, jaký sport Tě zajímá nejvíce, jednoduše si užívej přírody, pohybu a aktivního života díky botám a sportovnímu oblečení ASICS, které na Tebe čekají na ABOUT YOU!

Pokud se Ti líbí produkty této značky, mohly by Tě zajímat i následující odkazy:

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky ASICS pro ženy a muže.