Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
HUGO Logo
BOSS Logo
BOSS ATHLEISURE Logo
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od BOSS166

BOSS je zárukou německé preciznosti a vysoce kvalitních materiálů

Počátky značky BOSS sahají až do roku 1924, kdy v Německu založil Hugo Ferdinand Boss svou krejčovskou dílnu, ve které ručně vyráběl oděvy. Značka si získala věhlas pro své pečlivé a kvalitní zpracování materiálů a nekonečnou eleganci. Málokteré značce se povede to, co se podařilo značce BOSS. Značka docílila toho, že dnes není oblek chápán jen jako čistě formální oblečení, ale změnil se v ležérně elegantní oblečení. V současnosti firma HUGO BOSS nabízí 5 značkových řad oblečení: BOSS Black – formální řada pánského i dámského společenský, business vzhled, BOSS Orange – móda pro volný čas, HUGO by Hugo Boss – trendy řada pro mladé, BOSS Selection – exkluzivní a designové výrobky pro pány a BOSS Green – pánské ležérní sportovní oblečení určené především na golf.

Kořeny značek BOSS a HUGO

Oděvní společnost BOSS byla vytvořena v 70. letech. V součanosti představuje sofistikované, moderní kolekce zaměřené na kvalitu a design. BOSS spojuje perfektní krejčovskou práci a sportovní oblečení ve vzhledu, který je vhodný pro cokoliv, co nový den přinese. Dámské oblečení BOSS přichází na svět v roce 2000 a je předurčeno pro život moderní ženy – kolekce nabízí business vzhled, neformální oblečení i kolekci oblečení na večer. Nadčasový styl se svěžími a moderními prvky a nádechem luxusu, to vše je BOSS. Značka HUGO je navržena pro ty, kteří přistupují k životu svým vlastním stylem. Pánské oblečení HUGO má čistý design a ostré linie, díky kterým jeho nositelé vystoupí z davu. HUGO zpochybňuje klasický přístup k pánskému oblečení a vytváří nový styl pro ty, kteří vedou a jsou následováni. Dámské oblečení HUGO představuje smělý postoj, neexistují zde žádná pravidla, kombinovat se dá všechno se vším. HUGO vidí módu jako prostředek vyjádření svého vlastního stylu a nositele změny.

Neodmyslitelné spojení BOSS se sportem a charitou

Značka je jednoznačným průkopníkem ve spojování světa módy a sportu – v roce 1972 se firma stala partnerem v oblasti motorových sportů. V roce 1985 následuje partnerství v oblasti golfu a v roce 2003 firma vstupuje do jachtingu. V prosinci 2017 se firma stala prvním oděvním partnerem Formule E. Dalším důležitým milníkem je pro značku HUGO BOSS rok 2007, kdy uzavřela partnerství s UNICEF a začala podporovat výstavbu a renovaci školních budov v chudé Africe. Značka BOSS se ale nesoustřeďuje jen na oblečení. V tomto BOSS Online Shop naleznete také brýle, boty, hodinky nebo kožené zboží.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky BOSS pro ženy a muže.