Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od BRONX40

Bronx Shoes – Objev kultovní značku z Amsterdamu

Bronx Shoes je značka, která stále fascinuje módní svět svými novinkami. Veškerá obuv se řídí mottem „méně je někdy více“. Citem pro tradici vzniká výstřednost. Kdo zná Bronx obuv, pak ví, co je touto protichůdnou výpovědí míněno. Návrháři zhmotňují své kreativní představy tím, že mění tradiční a klasickou podobu bot. Celkový design bot je ozvláštněn jedinečnými podrážkami nebo malými a drzými aplikacemi jako jsou nýty či různé odznaky. Při pohledu na kolekce Tě dostane kreativita designerských hlav, která vystačí ještě na několik let dopředu. Je jedno, zdali jde o kozačky, šněrovací boty, vysoké podpatky nebo o sandále. Sortiment této značky obsahuje ideální pár bot pro každého. Kdo však právě zde hledá tradiční boty, tak by se měl poohlédnou jinde. Protože tenisky Bronx jsou všechno ostatní jen ne všední. Jejich originalita Tě zkrátka očaruje.

Boty od Bronx fascinují módní svět již více než 100 let

Vzhledem k velkému úspěchu a enormní oblibě mezi milovníky urban fashion je trošku překvapující, že Bronx Shoes je právě holandská značka z Amsterdamu a byla založena před více než 125 lety. Jako tehdy tak i dnes je značka popředu a nepřestává fascinovat svět svým jedinečným stylem, který nemá s mainstream módou nic společného. Kdo si boty pozorně prohlédne, tak zjistí, že v každičkém modelu se skrývá obrovská síla kreativity, zatímco u jiných značek se kreativita rozkládá v rámci celé kolekce. Bez jakéhokoliv přehánění je každá bota uměleckým dílem. Návrháři Bronx bot to mají prostě v krvi a moc dobře to vědí. Jejich šéf Frits Diikman je znalec žen a svými kolekcemi dokáže trefit jádro doby, ale většinou je ještě trošku napřed. Nezáleží jen na tom vytvořit snový look, důraz je kladen zejména navysoký komfort a prvotřídní kvalitu.

Objev fascinující kolekce od Bronx Shoes

Miluješ boty a chtěla bys najít inovované a jedinečné modely přímo pro Tebe. Vítej v e-shopu ABOUT YOU. Zde najdeš Bronx kotníkové boty a vše další, co Bronx nabízí. Nechej se inspirovat fantastickými a jedinečnými kolekcemi, které módu milujcí ženy z celého světa nenechávají klidnými. Nezaleží na tom, jaké je právě roční období, neboť Bronx nabízí vhodné modely na každou sezónu. Objev boty nizozemské obuv milující společnosti, která za více než 100 let fungování získala tolik zkušeností, aby každou sezónu obrátila svět bot svými novinkami na ruby. V klidu si vše prohlédni a objev své vysněné boty na ABOUT YOU!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky BRONX.